ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Horoskopi javor 27.07-01.08.09

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Horoskopi javor 27.07-01.08.09   Wed Jul 29, 2009 12:15 am


<table cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 border=0><tr><td vAlign=top>Dashi

Puna: Ka ardhur koha tė merrni frymė nga obligimet e shumta qė keni pasur
Shėndeti: Rėnie e imunitetit, kujdes me ushqim
Dashuria: Konsultohuni me disa njerėz qė mund tė kenė interesa tė ngjashme me ju
</TD></TR></TABLE>

<table cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 border=0><tr><td vAlign=top width=65></TD>
<td vAlign=top>Demi

Puna: Mos u mashtroni qė edhe kėtė javė tė futeni nė aventurat vetjake tė investimeve
Shėndeti: Keni nevojė pėr mė shumė pushim
Dashuria: Obligimet e karrierės sikur ju kanė bėrė ta harroni personin e dashur
</TD></TR></TABLE>

<table cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 border=0><tr><td vAlign=top width=65></TD>
<td vAlign=top>Binjakėt

Puna: Shpesh i ndėrroni qėndrimet e mė kėtė edhe disponimin
Shėndeti: Gjendja shėndetėsore, e mirė
Dashuria: Keni nevojė pėr pak relaksim dhe ēaste argėtimi me tė partnerin tuaj
</TD></TR></TABLE>

<table cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 border=0><tr><td vAlign=top width=65></TD>
<td vAlign=top>Gaforrja

Puna: Mendoni se ka ardhur koha tė ndėrroni diēka nė karrierėn tuaj
Shėndeti: Shfrytėzojeni kohėn e lirė pėr shėtitje
Dashuria: Do tė kuptoni se megjithatė ka rrugėdalje nga kjo situatė
</TD></TR></TABLE>

<table cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 border=0><tr><td vAlign=top width=65></TD>
<td vAlign=top>Luani

Puna: Do tė rregulloni shumė gjėra – duke filluar nga raportet me kolegėt tuaj
Shėndeti: Probleme tė mundshme me gjymtyrė
Dashuria: Dikush mund tė jetė duke punuar pas shpinės tuaj
</TD></TR></TABLE>

<table cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 border=0><tr><td vAlign=top width=65></TD>
<td vAlign=top>Virgjėresha

Puna: As kėtė javė nuk e keni ndėrmend tė pushoni
Shėndeti: Keni nevojė pėr mė shumė pushim
Dashuria: Partneri ka filluar tė ndjehet si i huaj pranė jush
</TD></TR></TABLE>

<table cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 border=0><tr><td vAlign=top width=65></TD>
<td vAlign=top>Peshorja

Puna: Pėrkundėr investimit, nuk do tė shihni rezultate konkrete
Shėndeti: Jeni nė formė tė mirė psiko-fizike
Dashuria: Partneri kėrkon mė shumė vėmendje nga ju
</TD></TR></TABLE>

<table cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 border=0><tr><td vAlign=top width=65></TD>
<td vAlign=top>Akrepi

Puna: Gjendjen tuaj financiare po mundoheni ta arsyetoni me gjendjen e keqe nė punė
Shėndeti: Gjendja shėndetėsore, mesatare
Dashuria: Dashuria kėrkon mė shumė pėrkushtim
</TD></TR></TABLE>

<table cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 border=0><tr><td vAlign=top width=65></TD>
<td vAlign=top>Shigjetari

Puna: Ndoshta ka ardhur koha qė tė vėzhgoni nga distanca
Shėndeti: Tregoni mė shumė kujdes pėr shėndetin tuaj
Dashuria: Partneri juaj ka nevojė pėr kėshilla – prandaj kushtojini pakėz kohė
</TD></TR></TABLE>

<table cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 border=0><tr><td vAlign=top width=65></TD>
<td vAlign=top>Bricjapi

Puna: Mos i kufizoni ambiciet qė mund t’i keni – veproni me maturi
Shėndeti: Gjendja shėndetėsore relativisht e mirė
Dashuria: Tregoni mė shumė kujdes ndaj partnerit
</TD></TR></TABLE>

<table cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 border=0><tr><td vAlign=top width=65></TD>
<td vAlign=top>Ujori

Puna: Shumėkush mund tė befasohet me pėrkushtimin tuaj nė punė
Shėndeti: Probleme tė mundshme me boshtin kurrizor
Dashuria: Partneri ka filluar t’ju kuptoj mė mirė
</TD></TR></TABLE>

<table cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 border=0><tr><td vAlign=top width=65></TD>
<td vAlign=top>Peshqit

Puna: Njė ndihmė e vogėl nga njė person ėshtė e mirėseardhur kėtė javė
Shėndeti: Probleme tė mundshme me tension
Dashuria: Partneri mund t’ju kėrkojė njė udhėtim tė shkurtėr
</TD></TR></TABLE>
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Horoskopi javor 27.07-01.08.09
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: