ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Konferencė ndėrkombėtare pėr AIDS-in nė Kejptaun

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Konferencė ndėrkombėtare pėr AIDS-in nė Kejptaun   Wed Jul 29, 2009 12:22 am

Konferencė ndėrkombėtare pėr AIDS-in nė Kejptaun

Rreth 5.000 shkencėtarė dhe mjekė nga e gjithė bota diskutojnė kėtė tė diel nė Kejptaun tė Afrikės sė Jugut pėr shanset nė luftėn kundėr sidės.
Konferenca e pestė ndėrkombėtare e shoqatave pėr sidėn merret me gjendjen aktuale tė hulumtimeve pėr prejardhjen, trajtimin dhe masat parandaluese tė sėmundjes vdekjeprurėse.

Sipas tė dhėnave tė Kombeve tė Bashkuara rreth dy tė tretat e 33 milionė tė sėmurėve me virusin HIV nė gjithė botėn ndodhen nė Saharėn jugore nė Afrikė.

Nisur nga mungesa e medikamenteve pėr sidėn, organizata "Mjekė pa kufij" frikėsohet se atje situata ėshtė katastrofike.

Nė Afrikėn e Jugut vdesin ēdo ditė rreth njė mijė njerėz nga kjo sėmundje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Konferencė ndėrkombėtare pėr AIDS-in nė Kejptaun   Wed Jul 29, 2009 1:15 am

thnxx
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Konferencė ndėrkombėtare pėr AIDS-in nė Kejptaun   Fri Jul 31, 2009 2:49 pm

spss...

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Konferencė ndėrkombėtare pėr AIDS-in nė Kejptaun   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Konferencė ndėrkombėtare pėr AIDS-in nė Kejptaun
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dita ndėrkombėtare e Emigracionit
» Anton Quni flet pėr Gjykatėn Speciale: LDK-ja nuk do ta cenojė pozitėn ndėrkombėtare tė Kosovės
» Qendra Ndėrkombėtare e Kulturės "Arbnori": Njoftim pėr Shtyp
» STOP DISKRIMINIMIT RACIAL TĖ FĖMIJĖVE SHQIPTARĖ NĖ MAQEDONI! (NĖ DITĖN NDĖRKOMBĖTARE TĖ FĖMIJĖVE )
» Agron Shele:Lidhja Ndėrkombėtare e Poetėve, Shkrimtarėve dhe Artistėve"PEGASI"ALBANIA

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: