ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 DiCaprio ‘i gjuhet’ anėtares sė Pussycat Dolls

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: DiCaprio ‘i gjuhet’ anėtares sė Pussycat Dolls   Wed Jul 29, 2009 12:49 am

DiCaprio ‘i gjuhet’ anėtares sė Pussycat Dolls

Leonardo DiCaprio raportohet se ėshtė parė duke u argėtuar me anėtaren e grupit “Pussycat Dolls”, Ashley Roberts, gjatė vikendit nė Londėr.
Ylli i filmit “Revolutionary Road”, siē shkruan Daily Mail, kishte takuar 27-vjeēaren Roberts nė njė ndejė, dhe e ka ftuar atė t’i bėjė shoqėri nė njė klub nate, ku ka paguar jo mė pak se 6 mijė dollarė.

“Tavolina e Leo ishte e mbushur me disa nga vajzat tė cilat i kishte takuar mė herėt, por ai dukej mė shumė i interesuar tė bisedojė me Ashley, se sa me tė tjerat, dhe dyshja ja kalonin shumė mirė”, ka thėnė burimi.

DiCaprio mė herėt u raportua se kishte drekuar dhe ishte argėtuar me Cameron Diaz nė kryeqytetin britanik.


Anėtarja e grupit Pussycat Dolls, Ashley Roberts.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: DiCaprio ‘i gjuhet’ anėtares sė Pussycat Dolls   Wed Jul 29, 2009 1:22 am

thnxx
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Flaka
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 96
Age : 23
Registration date : 08/12/2008

MesazhTitulli: Re: DiCaprio ‘i gjuhet’ anėtares sė Pussycat Dolls   Wed Jul 29, 2009 8:34 pm

sot e lexova ne gazet interesante her me ato her me kete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: DiCaprio ‘i gjuhet’ anėtares sė Pussycat Dolls   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
DiCaprio ‘i gjuhet’ anėtares sė Pussycat Dolls
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: