ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Beyonce dėshiron tė zgjerojė familjen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Beyonce dėshiron tė zgjerojė familjen   Fri Jul 31, 2009 12:37 pm

Ylli i muzikės r’n’b, Beyonce Knowles, dhe bashkėshorti i saj, ylli i muzikės rep, Jay-Z, raportohet se dėshirojnė tė shtojnė familjen sapo kėngėtarja t’i japė fund turneut botėror.
Krijuesja e hitit “Crazy Love” dhe kėngėtari i shndėrruar nė producent, qė nga martesa e tyre sekrete nė pranverėn e vitit tė kaluar, nuk kanė gjetur kohė pėr tė menduar pėr familje, por duket se kjo mė nuk mund tė shtuhet.

“Mendoj se do tė kem fėmijė kur tė jetė nė radhė kjo tė ndodhė. Pėr momentin, do tė jem nė turne pėr njė vit dhe, e dini...”, ka thėnė kėngėtarja, e cila duket se ėshtė e inspiruar nga motra e saj Solange.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Beyonce dėshiron tė zgjerojė familjen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: