ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Miller e zhgėnjyer pėr largimin nga Robin Hood

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Miller e zhgėnjyer pėr largimin nga Robin Hood   Fri Jul 31, 2009 1:54 pm

Aktorja britanike Sienna Miller ėshtė shprehur e zhgėnjyer qė ėshtė larguar nga filmi i ri pėr Robin Hood-in, mirėpo thotė se zėvendėsuesja e saj Cate Blanchett ėshtė zgjidhje mė e mirė.
Miller kishte nėnshkruar tė luante rolin e Maid Marian nė filmin ku rolin kryesor e ka Russell Crowe, mirėpo ajo ishte pėrjashtuar nga filmi nė vitin e kaluar duke qenė se ishte konsideruar shumė e re pėr ta luajtur rolin e njė 45-vjeēareje.

“Nėse do tė mė duhej tė zgjidhja ndėrmjet Cate dhe mua, atėherė do ta zgjidhja atė padyshim. Kuptohet se kam qenė e zhgėnjyer, mirėpo jam mjaft e rritur pėr tė kuptuar se kėto gjėra ndodhin vazhdimisht nė industrinė e filmit- megjithatė kur mė ndodhin mua ėshtė njė diēka e re”, ka thėnė Miller.


Sienna Miller
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Miller e zhgėnjyer pėr largimin nga Robin Hood   Sat Aug 01, 2009 11:02 pm

flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Miller e zhgėnjyer pėr largimin nga Robin Hood   Sun Aug 02, 2009 2:54 pm

spss

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Miller e zhgėnjyer pėr largimin nga Robin Hood   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Miller e zhgėnjyer pėr largimin nga Robin Hood
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: