ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Skillz: Albumi ėshtė krejt ndryshe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Skillz: Albumi ėshtė krejt ndryshe   Fri Jul 31, 2009 1:58 pm

Tė hėnėn mbrėma reperėt e grupit "Skillz" kanė promovuar albumin e tyre tė ri "Sex, Rep and Money", ndėrsa anėtarėt e grupit pohojnė se ky album dallon shumė nga i pari.
“Albumi ėshtė krejt ndryshe. Ka dallime nė tekste dhe nė ‘sound’, por edhe vet ne jemi rritur mė shumė dhe jemi mė tė pjekur dhe mė profesional”, ėshtė shprehur pėr tė pėrditshmen “Zėri”, Visar Shala, njėri nga dy anėtarėt e grupit.

Visari dhe anėtari tjetėr i grupit, Ledri Vula, kanė zgjedhur kėngėn “Vip” pėr t’ia realizuar videoklipin, ndėrsa realizimin e ka bėrė “Entermedia”.

Albumi “Sex, Rep and Money” ėshtė i dyti nė karrierėn e grupit “Skillz”. Albumi pėrmban 13 kėngė, ndėrsa pėr realizimin e tij Ledri dhe Visari kanė bashkėpunuar me Enis Preshevėn, Dardan Belegun, Bardh Latifin, Arton Avdiun e tė tjerė, ndėrsa mysafiri i vetėm nė kėtė album ėshtė kėngėtari i muzikės R&B, Stine

Skillz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Skillz: Albumi ėshtė krejt ndryshe   Fri Jul 31, 2009 6:17 pm

flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Jeta&Lali
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1825
Age : 24
Vendndodhja : prishtine
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : happy
Registration date : 24/08/2008

MesazhTitulli: Re: Skillz: Albumi ėshtė krejt ndryshe   Fri Jul 31, 2009 7:26 pm

ueee flm per info

_________________
Forumi i Mariana Esposito ne Kosove:
www.laliespositofans.tk
regjistrohuni ju lutem ju lutem

Mariana Esposito Kosovo
WebSite : www.laliespositofans.com
Forum : www.laliespositofans.tk
Fotolog : www.fotolog.com/laliespositoks coming soon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.laliespositofans.tk
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: Skillz: Albumi ėshtė krejt ndryshe   Fri Jul 31, 2009 7:30 pm

po un i kom marr kenget shum te mira :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Skillz: Albumi ėshtė krejt ndryshe   Fri Jul 31, 2009 7:47 pm

sps...

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Skillz: Albumi ėshtė krejt ndryshe   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Skillz: Albumi ėshtė krejt ndryshe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Agim Gashi: Vaji i shqiptarit
» Nga albumi i Jusuf Buxhovit:Foto historike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: