ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Gjėrat qė meshkujt dallojnė me shikim tė parė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Gjėrat qė meshkujt dallojnė me shikim tė parė   Fri Jul 31, 2009 2:31 pm

Qė nga krehja e flokėve, lloji i kėpucėve, deri tek tė brendshmet, janė disa gjėra qė funksionojnė (dhe disa jo), nė takimin e parė. Duke u parė nė pasqyrė para njė takimi tė rėndėsishėm, nuk mund tė mungojė qoftė dhe vetėm njė herė pyetja: A dukem seksi? A i kam tė gjitha siē duhet? Nėse do tė takoja njeriun e duhur, a do tė kisha shanset pėr t’i fituar zemrėn? Dihet qė karakteri, simpatia, inteligjenca, etj, janė padyshim faktorė tė rėndėsishėm pėr tė nisur njė lidhje, por ajo qė ka rėndėsi nė takimin e parė, ėshtė mė tepėr paraqitja fizike. Pėr tė hequr dyshimet dhe pėr tė thjeshtuar zgjedhjet tuaja, mund tė pėrqendroheni nė kėto pika, qė meshkuj i dallojnė qė me shikimin e parė.
TĖ BRENDSHMET

Lind pyetja: Ēfarė rėndėsie mund tė ketė zgjedhja e tė brendshmeve, qė nuk shikohet? Por nė rast se femra do tė vesh tė brendshme seksi, ajo do tė ndihet automatikisht edhe shumė mė sensuale. Nuk ka rėndėsi pra, nėse tė brendshmet duken apo jo, nėse ato janė tė shtrenjta, apo jo, ajo qė ka rėndėsi ėshtė qė tė jenė seksi dhe qė ju tė ndiheni mirė.

FLOKĖT

Janė njė ndėr pikat mė tė forta tė femrave. Janė ato qė “gllabėrojnė” meshkujt si tentakula. Nuk ka rėndėsi prerja, ngjyra, kaēurrela apo tė drejta, e rėndėsishme ėshtė qė tė jenė tė pastėr dhe pak tė shpupuritura. Por nė rastin e flokėve, duket se ai i gjati, ka mė shumė shanse se ai i shkurtri, pikėrisht pėr hijen mashkullore qė ky i fundit ka tendencė tė krijojė. VESHJA Ēdo femėr vishet nė takimin e parė nė mėnyra tė ndryshme. I vetmi rregull qė vlen pėr tė gjitha, ėshtė vėnia nė pah e pikave tė forta tė trupit. Nėse ke njė shpinė tėrheqėse, kėmbė tė bukura, apo njė gjoks tė bollshėm, zgjidhni veshje qė “inkurajojnė” dhe tė nxjerrė sa mė nė dukje pjesėn tuaj tė bukur. Nuk ėshtė e domosdoshme tė kesh njė tė prapme tė rrumbullakėt, meshkujt shikojnė dhe pjesėt e tjera!

KĖPUCĖT

Femrat i adhurojė, ndėrsa meshkuj i konsiderojnė thjesht si njė aksesor tė zakonshėm. Tė parat i kanė dollapėt plot me to, ndėrsa tė dytėt blejnė vetėm disa modele modeste tė domosdoshme. Nėse ai tė komplimenton pėr zgjedhjen e kėpucėve, zgjidhjet janė dy: O ėshtė gay, ose po pėrpiqet t’ju joshė. Ka njė tip kėpucėsh qė tė gjithė meshkujt i vėnė re dhe kėto janė pikėrisht ato me takė tė lartė. Jo mė kot, janė pikėrisht kėto tė fundit qė tregojnė kėmbė mė tė bukura dhe mė seksi.

SYZET E DIELLIT

Nuk mund tė mungojnė pėr tė kompletuar njė paraqitje strategjike. Thelbėsore ėshtė zgjedhje e njė modeli qė shkon me fytyrėn dhe pastėrtia e lenteve. Objektivi: tė nėnvizojnė atė hijen misterioze, qė nxit nė mėnyrė tė pashmangshme kuriozitetin e njė mashkulli qė shikon.

PJESĖT MINI

Minifundet dhe kanatieret e vogla mund tė trasformohen nė “armė tė vėrteta vrasese”. Duhet t’i keni ato me patjetėr nė dollapin tuaj. Kėto pjesė janė ideale, nėse e keni takuar tashmė njė herė mashkullin qė ju intereson dhe pėr tė bėrė tė mundur qė herėn tjetėr tė mos i shpėrqėndrohet shumė shikimi./
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Gjėrat qė meshkujt dallojnė me shikim tė parė   Fri Aug 14, 2009 8:29 pm

wwoooo shume flm shume kshilla te mira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Aurora
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 277
Age : 21
Vendndodhja : nga nje vend i bukur
Kenget e preferuara te Floricientes? : "TE SIENTO" " MI VESTIDO AZUL " " Y ASI SERA" "DELFINA" "PORQUE" "KIKIRIKI" .."hay un cuento"
Disponimi i pergjithshem : NGANJEHERE E LUMTUR,NERVOZE POR EDHE E MERZITUR
Registration date : 14/08/2009

MesazhTitulli: Re: Gjėrat qė meshkujt dallojnė me shikim tė parė   Sun Aug 16, 2009 8:10 pm

faleminderit shum nuk i kam ditur keto keshilla por tash i mesova faleminderit shum LIBONA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Gjėrat qė meshkujt dallojnė me shikim tė parė   Mon Aug 17, 2009 1:24 am

sps..

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gjėrat qė meshkujt dallojnė me shikim tė parė   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gjėrat qė meshkujt dallojnė me shikim tė parė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marifetet qė pėrdorin femrat pė tė manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: