ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 talentet e anglise

Shko poshtė 
AutoriMesazh
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: talentet e anglise   Sat Aug 01, 2009 2:04 pm

a i keni pare talentet e anglise ja shikoni disa... disa nuk kane talent fare dhe pastaj gjyqtaret nuk i pranojne dhe ata reagojne ne menyre qesharake shikojini
https://www.youtube.com/watch?v=t2lgxUFesZ4
https://www.youtube.com/watch?v=xjm2i37xSM8
https://www.youtube.com/watch?v=0KKL45VL8po
https://www.youtube.com/watch?v=RxPZh4AnWyk
https://www.youtube.com/watch?v=nFGrWFKIbQ0
https://www.youtube.com/watch?v=0lgXP2D1bCc
SHIKONI SA MIRE KENDOJNE KETA KETU
https://www.youtube.com/watch?v=j1MGfG4CP5c
https://www.youtube.com/watch?v=gWU7pa_122c

TANI SHIKONI ATA QE KANE KENDUAR KEQ ESHTE SHUM QESHARAKE HAHAH
https://www.youtube.com/watch?v=nM7ZiSdR6CA
https://www.youtube.com/watch?v=HurW6dzDx64
https://www.youtube.com/watch?v=UnrBC7HWzdA
https://www.youtube.com/watch?v=mo_zuaIRBtA
https://www.youtube.com/watch?v=IXQ2ScrsGqs
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: talentet e anglise   Sat Aug 01, 2009 2:30 pm

disa jane eedhe prekese shpresoj te ju pelqejne edhe vet jam duke i shikuar tash i shikooj nda 2 -3 here
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: talentet e anglise   Sat Aug 01, 2009 10:48 pm

ok flm shume lussi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: talentet e anglise   Sun Aug 02, 2009 2:12 pm

okey flm lussi..

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: talentet e anglise   Mon Aug 03, 2009 4:28 pm

sps edona dhe libona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: talentet e anglise   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
talentet e anglise
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: