ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Paditen agjentėt e 50 Cent

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Paditen agjentėt e 50 Cent   Sat Aug 01, 2009 2:31 pm

Agjentėt e reperit 50 Cent janė paditur nga promovuesit gjermanė tė koncerteve tė kėngėtarit, tė cilėt kėrkojnė 125.000 dollarė dėmshpėrblim pėr njė koncert, i cili asnjėherė nuk ėshtė mbajtur.
Shefat e kompanisė “Major Movez” njoftojnė se kishin arritur marrėveshje me agjentėt e 50 Cent pėr organizimin e njė koncerti, i cili duhej tė mbahej kėtė verė nė Graz tė Austrisė.

Mirėpo, sipas TMZ.com, koncerti nuk ėshtė mbajtur, ndėrsa agjentėt e reperit nuk ia kanė kthyer paratė kompanisė “Major Movez”, drejtuesit e tė cilės tani kanė ngritur padi pėr tė kthyer paratė e tyre dhe i akuzojnė agjentėt e 50 Cent pėr prishje tė kontratės.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Paditen agjentėt e 50 Cent
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: