ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Aguilera gjen mėnyrė pėr tė shmangur paparacit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Aguilera gjen mėnyrė pėr tė shmangur paparacit   Sat Aug 01, 2009 2:34 pm

Kėngėtarja e muzikės pop Christina Aguilera ka gjetur njė mėnyrė tė re pėr t’i shmangur fotografėt- ajo ka vendosur njė studio incizuese nė shtėpinė e saj.
Hitbėrėsja e kėngės “Genie in a Bottle” ėshtė vazhdimisht e ndjekur nga paparacit qė nga fillimet e karrierės sė saj, prandaj pėr t’i shmangur ata, ajo ka instaluar njė studio nė shtėpinė e saj nė Los Angeles, ku paparacit kanė mundėsi tė pakta pėr tė nxjerrė fotografi.

“Jemi vendosur nė shtėpinė tonė tė re para njė viti, mirėpo qėkur fillova tė punoj nė albumin e ri, kam vendosur njė studio nė pjesėn e pasme... dhe ėshtė shumė e pėrsosur pėr mua, qė vetėm zgjohem nė mėngjes vishem thjeshtė dhe hy nė studio... Kėshtu, mendoj se paparacit janė hidhėruar shumė me mua”, ėshtė shprehur kėngėtarja.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Aguilera gjen mėnyrė pėr tė shmangur paparacit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: