ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Aurora Susuri i rikthehet kėngės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Aurora Susuri i rikthehet kėngės   Sat Aug 01, 2009 2:37 pm

Aurora Susuri i rikthehet kėngės
Prezantuesja e KTV-sė Aurora Susuri ka paralajmėruar rikthimin e saj nė muzikė, me njė kėngė e cila titullohet “Kurrė mė”.
Kėngėtarja e cila bėri bujė me hitin “Vetėm 17 i kam”, njė kohė tė gjatė ka munguar nė skenėn muzikore, por ajo nuk mund t’i thotė ‘kurrė’ kėngės, edhe pse kėshtu thotė kėnga e saj e re, “Kurrė mė”.

Me realizimin e ri Aurora kishte bėrė plan tė marrė pjesė nė Top Fest 6, por kėnga e saj nuk ishte nominuar pėr tė qenė pjesėmarrėse.

“Kam realizuar njė kėngė tė re, me tė cilėn konkurrova nė Top Fest, por fati deshi tė mos nominohem. Sido qė tė jetė unė kam vendosur t’i realizoj edhe klip kėsaj kėnge”, ka thėnė Aurora Susuri pėr Infopress.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Aurora Susuri i rikthehet kėngės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: