ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Mayerit i pengon fama nė realizimin e kėngėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Mayerit i pengon fama nė realizimin e kėngėve   Sat Aug 01, 2009 2:39 pm

John Mayer e ka tė vėshtirė tė shkruajė kėngė tė reja, pasi qė ėshtė bėrė shumė i famshėm dhe fansat e tij mendojnė se e njohin shumė mirė.
Rokeri ėshtė vėnė nė qendėr tė vėmendjes pas lidhjeve tė tij me Jessica Simpson dhe Jennifer Aniston, kėshtu qė ai tani e ka tė vėshtirė tė punojė kėngė tė reja duke qenė se vazhdimisht ėshtė nėpėr gazeta dhe revista, dhe nuk dėshiron t’u lė pėrshtypje tė keqe fansave tė tij.

“E kam tė vėshtirė tė shkruaj tekste si mė parė. Kjo nuk ėshtė se njerėzit dinė shumėēka pėr mua, por pėr atė qė mendojnė se e dinė. Kėshtu mundohem ta gjej se ēfarė mendojnė ata pėr mua dhe kėshtu e ndryshoj mėnyrėn e tė shprehurit tim”, ka thėnė Mayer.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mayerit i pengon fama nė realizimin e kėngėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: