ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Definiendo el elenco

Shko poshtė 
AutoriMesazh
egzona stefano
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
avatar

Numri i postimeve : 1869
Age : 23
Vendndodhja : prishtin
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon y te siento
Disponimi i pergjithshem : siemper alegra con sonrisa
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Definiendo el elenco   Mon Oct 27, 2008 9:20 pmJimena Barón a "Casi įngeles"
Cris Morena la habrķa seleccionado para formar parte de la tira juvenil el próximo 2009. Asķ, la actriz pasarķa del Trece a Telefe.
Conocida por sus papeles en "Por amor a vos" y "Los Roldįn", la joven actriz Jimena Barón habrķa sido seleccionada por Cris Morena para formar parte de Casi Įngeles 2009.

Asķ, la actriz dejarķa "Por amor a vos" y Pol-ka a fines de noviembre para pasar a Telefe.

Segśn informa una pįgina de espectįculos, el personaje de Jimena en Casi Angeles serį el de hermana de la protagonista y tendrį a cargo una peluquerķa.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.stefano-malena.forumotion.com
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Definiendo el elenco   Fri Oct 31, 2008 2:43 pm

thx
hhehehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alimonito
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 21
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Definiendo el elenco   Thu Jan 01, 2009 12:56 am

kush o kjo more
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Definiendo el elenco   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Definiendo el elenco
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: