ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Sherim Natyral

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Sherim Natyral   Sat Aug 01, 2009 11:10 pm

Ketu na tregoni keshilla natyrale qe i dini,ju lutem jo te marra nga neti e as sherim me barna por sherim Natyral..


p.sh...Tani po preferohet qe per zemer,mbipeshe,kondicion,yndyr duhet te ecim apo te vrapojm qdo dite nga nje ore...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Sherim Natyral   Sat Aug 01, 2009 11:14 pm

Edhe nje per ta hequr yndyren:

Ne mbremje e marrim nje gote me uje dhe 1 arė...Ne goten me uje e hudhim aren dhe e mbyllim goten pastaj ne mengjes e pime ujin(i cili behet me lengen qe leshon ara) ..Keshtu behet nje muaj ,pastaj do shohim se yndyra do hiqet..Kete e kane provuar shum njerz dhe kane qen te suksesshemm...

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Sherim Natyral   Fri Aug 07, 2009 11:30 am

o kam degju plot qe nuk po me kujtohen tani per tani

per te hequr peshe
para se te hani ushqim pini 2 gota shume te medha uje,mjeket e njohur kan konstatua se kjo ndihmon ne hubmjen e peshes,sepse uji ze shume vend ne stomat dhe pastaj ju jeni te ngopur edhe me pak ushqimin qe mund te hani...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Sherim Natyral   Sun Aug 09, 2009 12:38 pm

po ke te drejt edona
e kam degjuar qe nje or pasi te ham nuk ben me pi uj pasi qe kur pim uj ,ai i ngrin yndyren ne bark ..e keshtu e lem 1 or5 pa pi uj apo diq. tjeteer

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sherim Natyral   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sherim Natyral
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: