ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 10 Arsy se te dua

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: 10 Arsy se te dua   Sun Aug 02, 2009 4:26 pm

ketu do themi 10 arsye...qetesohuni dhe shprehuni lirshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: 10 Arsy se te dua   Sun Aug 02, 2009 4:30 pm

1.je shpirti im binjak
2.me respekton
3.me gjendesh prane kur kam nevoje
4.me pelqen kur xhelozon
5.me mahnit me sjelljen tende
6.me jep force te perballoj gjithcka
7.je kokefortesia ime
8.te admiroj dhe kur admiroj DUA
9.je njė shpatull ku mbeshtetem pa patur frike
10.pėr syt me te bukur te kesaj toke .

Je Yll fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: 10 Arsy se te dua   Sun Aug 02, 2009 5:25 pm

1.Me bere te kuptoj qe dashuria e vertet ekziston.
2.Me jep shpresa kur kam nevoj per to..
3.Me thua fjalet me te bukura qe me qetesojn zemren time...
3.se je i bukur..
4.se je biond dhe sy kaltrosh..
5.Te kam n'zemer...
6.je mrekulli..
7.gjith kam enderruar dike si ty...
8.je jeta ime..
9.pa syte e tu nuk mund te jetoj..
10..Je gjysma e zemres sime,i vetmi qe me kupton!!!!!

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: 10 Arsy se te dua   Wed Aug 12, 2009 11:32 pm

1.me bere te di per dashurine e vertet
2.je princi im i kalter
3.je zemerbardhe
4.ndihmon te tjeret
5.me ty kuptova se si eshte jeta te jesh e dashuruar
6.ti je pjesa me e mire e jetes time
7.se je superbukurosh
8.se ngjalle ndjenja te reja qe nuk kisha menduar se do ti kisha
9.se me roberove zemren
10.se me ty jam e lumtur,ose vetem me dashurine time per ty...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: 10 Arsy se te dua   Wed Aug 12, 2009 11:34 pm

10 arsye jan 1 arsye e vetm:SE TE DUA.!!!!!!!!!!

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: 10 Arsy se te dua   Sun Aug 23, 2009 6:11 am

1.je shpirti im binjak
2.me respekton
3.me gjendesh prane kur kam nevoje
4.me pelqen kur xhelozon
5.me mahnit me sjelljen tende
6.me jep force te perballoj gjithcka
7.je kokefortesia ime
8.te admiroj dhe kur admiroj DUA
9.je njė shpatull ku mbeshtetem pa patur frike
10.pėr syt me te bukur te kesaj toke .
11.menyra se si me mbron
12...
100000000... infinit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: 10 Arsy se te dua   Sun Aug 23, 2009 7:30 pm

te dua sepse dhe ti me do
je shumme i bukur
ke stil shume te bukur
je i gjate sa une
me mungon kur nuk te shoh nje dite te vetme
sa here qe thirret emri yt shikoj se mos te shoh
je i lindur per te te dashur une
nje fjale ma the dhe nuk ta harroj
te tjerat ne zemr i kam dhe do ti kujtoj per gjithmone/....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: 10 Arsy se te dua   Mon Aug 24, 2009 12:55 pm

Me bere te kuptoj qe dashuria e vertet ekziston.
2.Me jep shpresa kur kam nevoj per to..
3.Me thua fjalet me te bukura qe me qetesojn zemren time...
3.se je i bukur..
4.se je biond dhe sy kaltrosh..
5.Te kam n'zemer...
6.je mrekulli..
7.gjith kam enderruar dike si ty...
8.je jeta ime..
9.pa syte e tu nuk mund te jetoj..
10..Je gjysma e zemres sime,i vetmi qe me kupton!!!!!

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 10 Arsy se te dua   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
10 Arsy se te dua
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: