ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Greta iu kthehet festivaleve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Greta iu kthehet festivaleve   Tue Aug 04, 2009 9:03 pm

Greta u kthehet festivaleve

Kėngėtarja Greta Koēi do tė garojė sėrish nė festivalin "Kėnga Magjike", edhe pse kishte thėnė se nuk do tė ishte kurrė mė pjesė e kėtij festivali.
Herėn e fundit nė festivalin “Kėnga Magjike”, Greta kishte konkurruar me kėngėn “Kam mall”, para tre vitesh, me ē’rast nuk ishte pėrfshirė as nė finale, prandaj nga zhgėnjimi kishte vendosur tė mos garonte mė nė kėtė festival.

Mirėpo, shtojca “Panorama Plus” njofton se para disa ditėsh, Greta ka bėrė kėrkesė te organizatorėt e festivalit qė tė jetė pjesė e tij nė edicionin e radhės.

Greta Koēi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Greta iu kthehet festivaleve   Tue Aug 11, 2009 6:23 pm

flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Greta iu kthehet festivaleve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ekskluzive: Intervistė me kėngėtaren e talentuar Greta Koēi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: