ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Kutcher ndjehet mė komod i zhveshur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Kutcher ndjehet mė komod i zhveshur   Sun Aug 09, 2009 10:14 am

Ashton Kutcher nuk turpėrohet nėse njerėzit e shohin atė tė zhveshur, pasi ai ndjehet komod i lakuriqur.
Aktori thotė se nuk e ka problem tė xhirojė skenat filmike lakuriqe dhe se nuk e ka problem as tė ecė pa tesha nė mes tė turmės gjatė xhirimeve, madje thotė se kjo ėshtė gjėja mė e lehtė nė aktrim.

“Ka njė frikė fillestare. Por njė herė pasi turma ju ka parė, problemi juaj nuk bėhet mė i madh ose mė i vogėl. Kjo tejkalohet mė pas”, ka thėnė aktori.

“T’iu afrohesh aktoreve (i zhveshur) ėshtė gjėja mė e thjeshtė. Ėshtė ndėr gjėrat mė tė thjeshta nė aktrim qė duhet tė bėni”, ka shtuar Kutcher.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kutcher ndjehet mė komod i zhveshur   Tue Aug 11, 2009 6:22 pm

flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kutcher ndjehet mė komod i zhveshur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: