ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Videoja e re e Shakirės, shumė seksi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Videoja e re e Shakirės, shumė seksi   Sun Aug 09, 2009 10:23 am

Ylli i muzikės pop, Shakira, ėshtė e shqetėsuar se videoja e kėngės sė saj tė re ėshtė shumė seksi, dhe ka frikė se skenat e nxehta do tė tronditin prindėrit dhe fqinjėt e saj.
Kėngėtarja kolumbiane mban njė veshje seksi dhe me kėmbė tė zbuluara nė videon e re tė hitit “She Wolf”, dhe ėshtė e shqetėsuar se si ajo do tė pranohet nga tė afėrmit e saj.

“Prindėrit e mi mė kanė shkruar pėr tė mė thėnė se ata e kanė pėlqyer atė. Ėshtė njė video provokuese, por ata e kanė pėlqyer. Por nėna ime ishte ca e shqetėsuar se ēfarė do tė mendojnė fqinjėt”, ka thėnė kėngėtarja.

“Pavarėsisht sa e famshme jeni, gjithmonė shqetėsoheni se ēfarė mendojnė prindėrit dhe fqinjėt. Prindėrit janė si ndėrgjegjja e juaj”, ka shtuar Shakira.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Videoja e re e Shakirės, shumė seksi   Tue Aug 11, 2009 6:21 pm

flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Videoja e re e Shakirės, shumė seksi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Shqipėria ka shumė pėrparėsi pėr turistėt evropianė
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Kush Tradhėton mė shumė Femra apo Mashkulli ?
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: