ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Soni nuk gjen kohė pėr pushime

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Soni nuk gjen kohė pėr pushime   Sun Aug 09, 2009 1:30 pm

Kėngėtarja Soni Malaj kishte bėrė plan tė vizitojė Spanjėn pėr pushimet e kėsaj vere, por plani i saj ka dėshtuar dhe kjo pėr faj tė albumit tė ri.
Soni dėshiron t’i japė edhe njė shtytje karrierės sė saj muzikore dhe ėshtė duke punuar intensivisht nė pėrfundimin e albumit tė saj tė ri.

Pėr shkak se dėshiron tė nxjerrė njė muzikė ‘tė paparė’ dhe tė realizojė kėngė kualitative, albumi i Sonit nuk do tė mund tė pėrfundohet deri nė fund tė muajit shtator, qė i pamundėson asaj tė shijojė motin e mirė tė verės.

“S’kam kohė pėr pushime. Po mė shtyhet puna e albumit pėr shkak tė disa detajeve tė vogla, por edhe pėr shkak tė teksteve qė po pėrgatiten”, ka thėnė Soni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Soni nuk gjen kohė pėr pushime   Tue Aug 11, 2009 6:20 pm

flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Soni nuk gjen kohė pėr pushime
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: