ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Victoria Beckham nuk ripėrtėrin kontratėn me Armanin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Victoria Beckham nuk ripėrtėrin kontratėn me Armanin   Mon Aug 10, 2009 12:10 am

Victoria Beckham nuk ripėrtėrin kontratėn me Armanin
Victoria Beckham ka paralajmėruar se nuk do ta ripėrtėri kontratėn me Emporio Armanin, shkruan revista OK!
Bashkėshortja e yllit futbollistik David Beckham e cila sė bashku me bashkėshortin e saj ka reklamuar rrobat e kėsaj kompanie, siē vlerėsohet, ka fituar nga 12 milionė funte nė vit.

Nė ndėrkohė, sipas tabloidit “News of the World”, Emporio Armani ka angazhuar aktoren bukuroshe Megan Fox qė ta zėvendėsojė Victorian.

Ish anėtarja e grupit tė vajzave “Spice Girls” e cila ėshtė emėruar si pjesė e jurisė pėr sezonin e ardhshėm tė garės "American Idol", ka pėr qėllim t’i pėrkushtohet mė shumė linjės sė saj tė modės e cila do tė promovohet nė javėn e modės nė New York gjatė vitit tė ardhshėm.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Victoria Beckham nuk ripėrtėrin kontratėn me Armanin   Fri Aug 14, 2009 1:10 pm

ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Victoria Beckham nuk ripėrtėrin kontratėn me Armanin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: