ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Butler: Kam ėndėrruar pėr seks me Jennifer Anistonin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Butler: Kam ėndėrruar pėr seks me Jennifer Anistonin   Mon Aug 10, 2009 12:16 am

Edhe pse janė paraqitur thashethemet se Gerard Butler po shihet me Jennifer Anistonin, ndryshe me partneren e tij nga filmi “The Bounty”, skocezi i pashėm thotė se as qė i ka shkuar nė mend tė afrohet tepėr me ish zonjėn Pitt.
Aktori 39-vjeēar Butler, i njohur pėr rolet e tij nė filmat “P.S. I love you”, “300” e “Rock'n'Roll”, ėshtė dashur tė demantoj publikisht thashethemet tė cilat thoshin se ai ka pėrzier me Jennifer Anistonin, mirėpo edhe ka pranuar me sinqeritet se ka ėndėrruar pėr marrėdhėnie seksuale me tė.

“Do tė gėnjeja po tė thosha se nuk kam menduar se si do tė ishte seksi me Jenniferin. Mirėpo mė mjafton edhe vetėm qė bashkėpunojmė shkėlqyeshėm nė incizimin e filmave. Ajo me tė vėrtetė ėshtė njė person shumė i dashur dhe normal”, ka thėnė Gerard i cili ēdo ditė e mė shumė po ngjitet nė majėn e listave tė meshkujve mė seksipil nė botė_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Butler: Kam ėndėrruar pėr seks me Jennifer Anistonin   Fri Aug 14, 2009 1:10 pm

ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Butler: Kam ėndėrruar pėr seks me Jennifer Anistonin   Mon Aug 17, 2009 12:57 am

edhe kta aktort...hh!!

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Butler: Kam ėndėrruar pėr seks me Jennifer Anistonin   Tue Aug 18, 2009 4:56 pm

libon me fal qe po nderhyj ne teme edhe po dal jashte teme po pse nuk pe bon credits:/...... se ku e ke marr kete info

flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Butler: Kam ėndėrruar pėr seks me Jennifer Anistonin   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Butler: Kam ėndėrruar pėr seks me Jennifer Anistonin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» "Hajde seks hajde"! Kush i publikoi i pari fotot e Priftit?
» Luftar Paja: "Si rruar qethur" ėshtė komedia qė i mungonte skenės shqiptare
» Aksidenti i Xhorxh Majkėll, zbulohet makina luksoze e shkatėrruar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: