ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Gjysmė viti burg pėr hapje me gojė nė gjykatė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Gjysmė viti burg pėr hapje me gojė nė gjykatė   Mon Aug 10, 2009 3:02 pm

Gjysmė viti burg pėr hapje me gojė nė gjykatė
Gjykatėsi Daniel Rozak ka tentuar t’i shqiptoj dėnimin njė dileri tė drogės me ē’rast i ka penguar kushėriri i dilerit tė cilit iu ka fjetur nė gjykatore. E “mira” e kėsaj pune ėshtė se ai do tė ketė sė paku tri javė pėr tė fjetur.
Daniel Rozak e ka dėnuar tė pėrgjumurin Clifton Williams me gjashtė muaj burg dhe atė pėr shkak tė hapjes mė gojė nė procesin i cili ėshtė mbajtur kundėr kushėririt tė tij Williams.

Nė fakt, derisa gjykatėsi po shqiptonte dėnimin prej dy vitesh burg me kusht pėr kushėririn e Williamsit pėr shkak tė shpėrndarjes sė drogės, ky ka hapur me gojė me tė madhe qė e ka hidhėruar shumė atė.

Kushėriri ka dalė i lirė nga gjykata nė Chicago, derisa Williams do tė kalojė sė paku tri javė prapa grilave.

Sipas mediave amerikane, gjykatėsi ka deklaruar se hapja me gojė ka qenė e zhurmshme dhe ka qenė tentim i qėllimshėm pėr prishjen e rregullit tė gjykatės. Derisa, gazeta Chicago Tribune shkruan se bėhet fjalė pėr njė gjykatės i cili shumė mė shpesh i burgos njerėzit krahasuar me gjykatėsit tjerė. Supozohet se ai ėshtė pėrgjegjės pėr njė tė tretat e tė gjitha burgosjeve gjatė dhjetė viteve tė fundit tė cilat i kanė shqiptuar 30 gjykatės nga 12 gjykata tė qarkut. Kryesisht bėhet fjalė pėr njerėz tė cilėve nė gjykatė u ka cingėruar telefoni celulari apo kanė sharė pėr shkak tė vendimeve tė tij.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: Gjysmė viti burg pėr hapje me gojė nė gjykatė   Mon Aug 10, 2009 3:15 pm

keto jane ligjet e reja nuk ben te flesh askund
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Gjysmė viti burg pėr hapje me gojė nė gjykatė   Tue Aug 11, 2009 7:09 pm

flm libon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Gjysmė viti burg pėr hapje me gojė nė gjykatė   Wed Aug 12, 2009 4:51 pm

sps...

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gjysmė viti burg pėr hapje me gojė nė gjykatė   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gjysmė viti burg pėr hapje me gojė nė gjykatė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Krimet e komunizmit / Bilbil Klosi, gjykatėsi komunist qė dha shekuj burg dhe u mori jetėn qindra antikomunistėve
» Nazim Bllaca u dėnua me 4.5 vjet burg
» Suzana Kuqi: Dhuratat e kėtij viti
» Art kulturė dhe poezi kushtuar 34 vjetorit tė demonstratave tė viti 1981
» Anton Quni flet pėr Gjykatėn Speciale: LDK-ja nuk do ta cenojė pozitėn ndėrkombėtare tė Kosovės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: