ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Kurorezohen 2 kuaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Kurorezohen 2 kuaj   Mon Aug 10, 2009 3:04 pm

“E tani iu shpall kalė dhe grua”, ka qenė fjalia e fundit tė cilin e ka thėnė prifti Jeremy Westcott, nė ceremoninė e cila ka qenė edhe martesa e parė e kuajve nė Britani tė Madhe.
Westcott i cili punon nė qytezėn Buckland Dinham, qė prej muajit mars tė kėtij viti bėn kurorėzime tė kafshėve, por pranon se ky kurorėzim i ka pėlqyer mė sė shumti.

Pronarja Ali Bloefeld nga Faulkland, kur ka dėgjuar se ekziston njė ceremoni e kėtillė, menjėherė ka vendosur tė vij dhe t’i kurorėzoj kuajt e saj - Zippy e Magic.

Zippyn e kishte blerė kohė mė parė, e kur e ka ēiftėzuar me Magic, ėshtė paraqitur tėrheqja e momentit, thotė pronarja.

“Ēifti ėshtė i parezistueshėm. Nėse njėri ėshtė nė stallė, tjetri e thėrret nga fusha. Kjo definitivisht ėshtė dashuri”, ka deklaruar ajo.

Ēifti i lumtur me durim ka qėndruar derisa prifti Westcott ua ka lexuar bekimin e shenjtorit mbrojtės tė kafshėve.

Ēifti mė pas ėshtė puthur dhe mysafirėt kanė duartrokitur nė fund tė ceremonisė pėr tė festuar partneritetin e tyre.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kurorezohen 2 kuaj   Wed Aug 12, 2009 11:15 pm

ani urime....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kurorezohen 2 kuaj   Wed Aug 12, 2009 11:32 pm

njerzit spo martohen...martohen kafshet..haha..jjet te gjat..

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kurorezohen 2 kuaj   Fri Aug 14, 2009 8:10 pm

haha po valla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kurorezohen 2 kuaj   Mon Aug 17, 2009 2:05 am

urime.....kuajt...e mi..hhahahhah

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kurorezohen 2 kuaj   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kurorezohen 2 kuaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: