ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Fshehin popullaritetin nga fėmijėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Fshehin popullaritetin nga fėmijėt   Mon Aug 10, 2009 3:22 pm

Ēifti hollivudian, ultra-i famshėm, Brad Pitt dhe Angelina Jolie ende nuk iu kanė thėnė fėmijėve tė tyre se ata janė yje tė filmit. Kėtė e deklaroi vetė Brad Pitt pėr ‘The Times’.

Nė kėtė intervistė tha se gjashtė fėmijėt tyre janė mėsuar me paparazzit qė vazhdimisht i pėrcjellin. ‘Nuk iu duket ēudi kur paraqitemi nė TV. Gjithashtu janė mėsuar me fotografime. Por ende po mendojmė pėr mėnyrėn mė tė mirė se si t’ua shpjegojmė se nė ēfarė mėnyrė po i fitojmė paratė”, shtoi aktori. Brad po ashtu tha se vėrtetė pėrpiqen qė t’i mbrojnė fėmijėt e tyre, prej tė cilėve katėr janė tė adaptuar.

Pitt i cili u lidh me Angelina para katėr vjetėve, momentalisht ėshtė duke e promovuar filmin e tij tė ri ‘Inglorious Basterds’ tė regjisorit Quentin Tarantino.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fshehin popullaritetin nga fėmijėt   Tue Aug 11, 2009 6:17 pm

flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fshehin popullaritetin nga fėmijėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: