ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 “Twilight” dominon nė Teen Choice Awards

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: “Twilight” dominon nė Teen Choice Awards   Mon Aug 10, 2009 5:04 pm

Twilight” dominon nė Teen Choice Awards
Filmi “Twilight”, pastaj Miley Cyrus dhe Britney Spears, kanė qenė nė mesin e fituesve tė mėdhenj tė ndarjes sė mbrėmshme tė ēmimeve Teen Choice Awards 2009 nė Los Angeles.
“Twilight” fitoi 11 nga 12 trofetė pėr tė cilėt ishte nominuar, pėrfshirė ēmimin pėr aktorin ‘e zgjedhur’ dhe atė mė tė nxehtė tė cilėt i fitoi Robert Pattinson, aktoren e zgjedhur tė cilėn e fitoi Kristen Stewart dhe dramėn e zgjedhur filmike.

Cyrus shkoi nė shtėpi me gjashtė ēmime, pėrfshirė komedinė ‘e zgjedhur’ pėr serinė e Disney, “Hannah Montana”, singlin e zgjedhur pėr kėngėn “The Climb” dhe kėngėn e verės pėr “Before The Storm”.

16-vjeēarja po ashtu ia prezantoi Britney Spears ēmimin qė kjo e fundit fitoi “Ultimate Choice Award”. Nė mesin e fituesve tjerė ishin edhe Zac Efron, stafi i aktorėve tė serisė “Gossip Girl”, David Beckham dhe Jonas Brothers.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: “Twilight” dominon nė Teen Choice Awards   Tue Aug 11, 2009 6:15 pm

flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
“Twilight” dominon nė Teen Choice Awards
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: