ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 horoskopi ditor 11.08.09

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: horoskopi ditor 11.08.09   Tue Aug 11, 2009 3:51 pm

Dashi
Puna: U janė shtuar obligimet nė punė
Shėndeti: Probleme me tretje tė ushqimit
Dashuria: Tregojeni seriozitetin tuaj
Demi
Puna: Duhet tė jeni mė kėmbėngulės
Shėndeti: Pa probleme tė theksuara
Dashuria: Keni gjuhė tė pėrbashkėt


Binjakėt
Puna: Duhet tė jeni mė tė hapur
Shėndeti: Gjendje relativisht stabile
Dashuria: Mos i harroni premtimet
Gaforrja
Puna: E keni hartuar planin e punės
Shėndeti: Dilni mė shpesh nė natyrė
Dashuria: Tregoni anėn tuaj tė zjarrtė


Luani
Puna: Duhet ta detajoni projektin
Shėndeti: Mos e teproni me ushqim
Dashuria: Duhet tė jeni tė durueshėm
Virgjėresha
Puna: Duhet tė konsultoheni me kolegėt
Shėndeti: Nė pėrmirėsim e sipėr
Dashuria: Nuk dėshironi tė ndryshoni


Peshorja
Puna: Nuk dorėzoheni para problemeve
Shėndeti: Keni nevojė pėr rekreacion
Dashuria: Nuk kėrkoni shumė
Akrepi
Puna: Jeni tė gatshėm pėr sfida
Shėndeti: Kujdes nga ftohja e mundshme
Dashuria: Ēdo gjė ecėn sipas planit


Shigjetari
Puna: Nuk u jeni pėrmbajtur afateve
Shėndeti: Keni nevojė pėr pushim
Dashuria: Jeni nė qendėr tė vėmendjes
Bricjapi
Puna: Jeni tė brengosur pėr financat
Shėndeti: Duhet tė lėvizni mė shumė
Dashuria: Keni imagjinatė tė bujshme


Ujori
Puna: Jeni para realizimit tė projektit
Shėndeti: Probleme me gjymtyrėt
Dashuria: Po interesoheni pėr dikėn
Peshqit
Puna: Ju duhet njė strategji e re
Shėndeti: Probleme me frymėmarrje
Dashuria: Kėrkoni aventura tė reja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: horoskopi ditor 11.08.09   Tue Aug 11, 2009 6:53 pm

flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: horoskopi ditor 11.08.09   Wed Aug 12, 2009 2:07 pm

sps

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Serafina..
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1050
Age : 20
Vendndodhja : en foro de florencia bertotti mas lindo....
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento un enorme dragon todos de flor
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 11/06/2009

MesazhTitulli: Re: horoskopi ditor 11.08.09   Sat Aug 29, 2009 4:21 pm

flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: horoskopi ditor 11.08.09   Sun Aug 30, 2009 2:17 pm

SpS

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: horoskopi ditor 11.08.09   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
horoskopi ditor 11.08.09
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: