ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Tuna nuk ėshtė ‘e dashuruar’

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Tuna nuk ėshtė ‘e dashuruar’   Tue Aug 11, 2009 6:51 pm

Kėngėtarja nga Shkupi, Altuna Sejdiu, ka mohuar thashethemet e fundit se asaj ‘i ėshtė rikthyer’ ish-i dashuri i saj, Ledri, ose se ‘ėshtė dashuruar nė njė djalė tjetėr’.
Lidhja e Tunės me Ledrin, anėtar i grupit tė muzikės rep Skillz pėrfundoi qė vitin e kaluar. Kėngėtarja mė pas filloi lidhjen me Merti Asllanin, vėllain e kėngėtarit Bertan Asllani, por edhe kjo lidhje dėshtoi, pas tė cilės disa media shkruan se ajo ėshtė rikthyer me Ledrin, tė bazuar nė informata nga ‘burime tė afėrta me Tunėn’.

“Nuk e di nga se kush ėshtė ky ‘burimi i afėrt i imi’, qė ka thėnė kėtė, por nuk ka asgjė tė vėrtetė. Dėshiroj ta shfrytėzoj rastin pėr ta pėrshėndetur ‘burimin’ e afėrt”, ka qeshur Tuna nė emisionin “By Moon” tė TV 21, duke mohuar thashethemet.

Tuna mė pastaj ka komentuar edhe njė thashetheme mė tė hershme se ėshtė ‘e dashuruar nė njė djalė tjetėr’ duke thėnė, “Nuk e kuptoj se si dikush mund tė shkruajė ‘e dashuruar’”.

“Nė qoftė se tė kanė parė me dikė ėshtė diēka tjetėr, por tė thuash ‘e dashuruar nė dikė’ ėshtė tjetėr. Kėtu janė nė pyetje emocionet dhe nuk e di se si dikush i dallon emocionet e mia. Ndoshta edhe ky ėshtė ndonjė ‘burim i afėrt’,”, ka shtuar mė tej Tuna.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Tuna nuk ėshtė ‘e dashuruar’   Wed Aug 12, 2009 1:59 pm

tem e hapur me 10 gusht nga un./..ne arkiv

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Tuna nuk ėshtė ‘e dashuruar’
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Alma Papamihali: Intervistė me tė dashuruarėn pas serenatave - kėngėtaren Ermira Babaliu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: