ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Soni: Kėngėn e kam tė lindur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Soni: Kėngėn e kam tė lindur   Tue Aug 11, 2009 6:51 pm

Kėngėtarja nga Shqipėria, e cila ėshtė shumė e pėlqyer edhe nė Kosovė, Soni Malaj, thotė se kėngėn e ka tė lindur duke qenė se talentin pėr tė e ka shfaqur qė nė fėmijėri duke marrė pjesė nėpėr aktivitete tė ndryshme muzikore.
“Tė them tė drejtėn, kėngėn e kam tė lindur, nuk mund tė them se e kam fituar tani. Talentin pėr kėngė e kam pasur qė nė fėmijėri, ku merrja pjesė nėpėr aktivitete tė shumta muzikore pėr fėmijė, kėshtu qė nuk u ndala asnjėherė nga ky drejtim”, ėshtė shprehur kėngėtarja pėr “Kosova Sot”.

Pėr tė arritur suksesin qė ka tani, hitbėrėsja e kėngės “Shpirti im binjak” thotė se nuk e ka pasur tė lehtė, pasi qė ka kaluar shumė vėshtirėsi dhe ka punuar shumė qė tė ketė njė karrierė qė e lakmon ēdo kėngėtar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Soni: Kėngėn e kam tė lindur   Wed Aug 12, 2009 9:12 pm

ok...

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Soni: Kėngėn e kam tė lindur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: