ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Dannii Minogue dėshiron tė rikthejė rrudhat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Dannii Minogue dėshiron tė rikthejė rrudhat   Tue Aug 11, 2009 6:52 pm

Kėngėtarja australiane Dannii Minogue ka ndėrprerė pėrdorimin e Botox-it, ashtu qė tė mund tė rikthejė mimikėn nė fytyrėn e saj.
Vlerėsuesja e “X Factor”, mė herėt ka kaluar nė procedura kozmetike, qė kanė pėrfshirė edhe pėrdorimin e injeksioneve nėn lėkurė, por tash e ka ndėrprerė trajtimin pasi kjo e pengon fytyrėn e saj nga lėvizja e lirshme.

“I shoh komentet. Plastika. Botoxi. Mund tė shoh atė ēfarė njerėzit shohin, por duhet tė them, derisa kam qenė e hapur kur e kam bėrė mė herėt, tash nuk jam duke e bėrė”, ka thėnė Minogue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Dannii Minogue dėshiron tė rikthejė rrudhat   Wed Aug 12, 2009 1:58 pm

edona ket tem e kom hap edhe un para teje..kshtu qe kjo shkon ne arkiv..!

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Dannii Minogue dėshiron tė rikthejė rrudhat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: