ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Anulohen koncertet pėr Jackson

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Anulohen koncertet pėr Jackson   Wed Aug 12, 2009 2:04 pm

Janė anuluar dy koncertet e planifikuara tė mbaheshin nė Londėr pėr ta festuar ditėlindjen e 51-tė tė legjendės sė ndjerė tė muzikės botėrore, Michael Jackson.
Vėllezėrit e Mbretit tė muzikės pop, Jermaine, Jackie, Tito dhe Marlon Jackson, kishin vendosur ta nderonin ikonėn e muzikės (i cili vdiq mė 25 qershor) me dy koncerte nė O2 Arena, me ē’rast koncerti i parė do tė mbahej mė 29 gusht, nė ditėlindjen e kėngėtarit.

Shefat e kompanisė AEG Live, tė cilėt ishin prapa 50 koncerteve tė planifikuara pėr rikthimin e Michael Jackson, ishin organizatorėt e kėtyre dy koncerteve, mirėpo sipas “The London Paper”, ata nuk kanė arritur tė sigurojnė shumė emra tė mėdhenj pėr kėto dy koncerte, dhe kjo ėshtė arsyeja e anulimit tė tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Anulohen koncertet pėr Jackson
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Edhe njė zbulim nga jeta e Michael Jackson-it

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: