ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Dėnim pėr dėrgim tė porosive erotike SMS

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Dėnim pėr dėrgim tė porosive erotike SMS   Wed Aug 12, 2009 3:02 pm

Provinca qendrore kineze Henan ka vendosur tė dėnoj dėrgimin e porosive tekstuale (SMS) tek njerėzit e panjohur, shkruajnė mediat kineze.
Pėr dėrgimin e njė porosie tė tillė dėnimi ėshtė deri nė pesė ditė burg, derisa pėr tri SMS dėnimi ėshtė dhjetė ditė burg dhe rreth 50 euro para.

Provinca Henan nuk ėshtė e vetmja nė Kinė qė ėshtė e brengosur pėr porositė e padėshiruara SMS: nė Liaoning ėshtė miratuar ligji sipas tė cilit porositė e tilla do tė mund tė konsideroheshin si ngacmim seksual.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Dėnim pėr dėrgim tė porosive erotike SMS
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Faruk Tasholli:Nė mėrgim po krijohet njė klasė e re intelektualėsh shqiptarė(Intervistė me Driton Gashin)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: