ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Timberlake blen shtėpi nė New York

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Timberlake blen shtėpi nė New York   Wed Aug 12, 2009 6:21 pm

Justin Timberlake ka harxhuar mė shumė se 18 milionė dollarė pėr tė blerė njė pronė luksoze nė New York.
Krijuesi i hitit “SexyBack”, i cili ėshtė nė lidhje me aktoren Jessica Biel, ka investuar nė njė pronė nė Greenwich, qė ka pishinė dhe burim tė ujėrave termale, siē shkruan New York Post.

Dhe Timberlake ka qenė i zoti tė bėjė Pazar duke e paguar 18.7 milionė dollarė pėr shtėpinė nė vend tė shumės fillestare 23.9 milionė dollarė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Timberlake blen shtėpi nė New York   Fri Aug 14, 2009 1:07 pm

ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Timberlake blen shtėpi nė New York
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pierre-Pandeli Simsia:Nė Institutin "Gjergj Kastrioti Skėnderbeu nė New York

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: