ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Mė shumė hapėsirė pėr tė rinjtė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Mė shumė hapėsirė pėr tė rinjtė   Wed Aug 12, 2009 11:56 pm

Institucionet e Kosovės duhet tė krijojnė mė shumė hapėsirė pėr tė rinjtė nė mėnyrė qė ata tė jenė pjesė e jetės publike dhe garanci e integrimeve tė vendit nė strukturat euroatlantike.
Kėshtu u vlerėsua nė konferencėn e organizuar nga Forumi Rinor i Lidhjes Demokratike tė Kosovės me rastin e Ditės Ndėrkombėtare tė Rinisė. Pėrfaqėsues tė institucioneve tė vendit premtuan angazhim mė tė madh nė kėtė drejtim.
Nė Ditėn Ndėrkombėtare tė Rinisė,pėrfaqėsues tė strukturave rinore nė vend kėrkuan qė institucionet tė krijojnė mė shumė hapėsirė nė mėnyrė qė ata tė mund tė jenė tė pėrfshirė nė proceset vendimarrėse dhe tė japin kontributin e tyre nė rrugėn e integrimeve tė vendit.
Pėrfaqėsues tė institucioneve tė Kosovės thanė se edhe vetė organizatat rinore duhet tė ngrisin zėrin e tyre nė mėnyrė qė tė ky zė tė dėgjohet nga institucionet.
Nė kėtė konferencė tė organizuar nga Forumi rinor i LDK-sė, u tha se Kosova ka potencial tė jashtėzakonshėm, pasi mbi 50% e popullatės ėshtė e moshės sė re. Ata shtruan nevojėn e shfrytėzimit tė kėtij potenciali si garantues i njė tė ardhme integruese.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Mė shumė hapėsirė pėr tė rinjtė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Shqipėria ka shumė pėrparėsi pėr turistėt evropianė
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Kush Tradhėton mė shumė Femra apo Mashkulli ?
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: