ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Minogue blen vilė nė Spanjė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Minogue blen vilė nė Spanjė   Fri Aug 14, 2009 12:45 am

Lidhja e Kylie Minogue me bukuroshin e saj spanjoll, Andres Velencoso, ėshtė duke u nxehur, pasi kėngėtarja ka blerė njė vilė luksoze nė Spanjė, nė afėrsi tė familjes sė modelit.
Krijuesja e hitit “Can’t Get You Out of my Head”, raportohet se ka harxhuar plot 900 mijė dollarė pėr shtėpinė nė Tossa De Mar, qė ėshtė vetėm disa metra larg nga shtėpia e prindėrve tė Velencosos, babai i tė cilit po ashtu ka njė lokal nė kėtė qytet.

“Andres gjithmonė ka menduar ta marrė nėn kontroll biznesin, por ka harxhuar aq shumė kohė nė karrierėn e tij tė modelit, sa ndjehet fajtor qė nuk e ka pėrkrahur babain e tij”, ka thėnė burimi.

“Ai do tė marrė ca kohė pushim nga modelimi pėr tė ndihmuar motrat e tij tė vėnė nė funksionim vendin. Blerja nė Tossa De Mar tregon se sa serioze ėshtė Kylie pėr kėtė”.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Minogue blen vilė nė Spanjė   Fri Aug 14, 2009 1:03 pm

ok bash mire....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Minogue blen vilė nė Spanjė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: