ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 VIP-at nė plazh, kush ka mė shumė stil vere

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: VIP-at nė plazh, kush ka mė shumė stil vere   Fri Aug 14, 2009 1:50 am

Stina e verės i ka hedhur yjet e muzikės dhe filmit nė zonat mė tė bukura tė bregdetit. Bie nė sy se shumė prej tyre kanė zgjedhur bregdetin e magjishėm nė Sant Tropez, por ajo qė bies nė sy ėshtė cėshtja, nėse vajzat qė spikatin pėr bukurinė e tyre janė veshur sic duhet apo jo. Tabloidi The Sun qė ka shpallur dhe njė anketė pėr bukuroshen e veshur mė bukur me stilin e verės sjell foto tė VIP-ave nė plazh. Vijnė nga paparacet pėr tė gjithė kureshtarėt, Jessica Alba nė Malibu, Kate Moss nė St Tropez, Elen Rives nė Spanjė, Carla Bruni nė jug tė Fracės, Katy Perry nė Florida, Avril Lavigne nė St Tropez, Cindy Crawford nė St Tropez dhe Gwen Stefani nė California._________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
VIP-at nė plazh, kush ka mė shumė stil vere
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kusari- Lila: Ja kush deshi tė mėvrasė, pazari pėr ekzekutimin tim u krye nė Gjakovė
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Kush Tradhėton mė shumė Femra apo Mashkulli ?
» Kryqi i Kuq Shqiptar: Kush dhuron gjak shpėton njė jetė
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ĒLIRIMIN E KOSOVĖS-KUSH PO PĖRPIQET TA FALSIFIKOJĖ HISTORINĖ

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: