ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Katy Perry e impresionuar nga Pink

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Katy Perry e impresionuar nga Pink   Fri Aug 14, 2009 2:58 pm

Katy Perry thotė se ajo ėshtė njė fanse e madhe e Pink, sa ka shkuar pėr tė pėrcjellė performancėn e saj gjatė tė enjtes nė Australi dhe ka lavdėruar atė nė Twitter.
“Isha pėr tė parė shoun e P!NK nė Melbourne! Ajo shpėrtheu Australinė. Ishte e mrekullueshme! Duhet ta shihni shoun kur tė vijė nė vendin tuaj! Jam shumė e kėnaqur, e inspiruar”, ka shkruar kėngėtarja.

Katy, e cila ėshtė e njohur pėr veshjet karakteristike nė skenė, ka thėnė se ajo ishte xheloze nė veshjet e 29-vjeēares Pink nė skenė.

Pink nuk ėshtė e vemja kėngėtare qė pėlqen Katy. Ajo po ashtu ėshtė fanse e ish-frontmenit tė grupit “Queen”, Freddie Mercury, dhe asaj tė grupit “No Doubt”, Gwen Stefani

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Katy Perry e impresionuar nga Pink
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: