ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Destiny’s Child tė inspirura nga Spice Girls

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Destiny’s Child tė inspirura nga Spice Girls   Fri Aug 14, 2009 2:59 pm

Kėngėtarja e Destiny's Child, Michelle William, ka zbuluar se treshja e muzikės r'n'b, ku pėrveē sajnė bėnin pjesė edhe Beyonce Knowles dhe Kelly Rowland, ishin tė inspiruara nga grupi Spice Girls.
Michelle ka lėshuar lėvdata pėr ish-anėtaret e Spice Girls, Mel B, Mel C, Emma Bunton, Victoria Beckham dhe Geri Haliwell, duke thėnė se ata e kanė shtruar rrugėn pėr tė gjitha grupet tjera tė fermave tė arrijnė kulmin.

“Spice Girls ishin njė model i shkėlqyeshėm pėr Destiny's Child. Ne i pėlqenim ata se ishin tė fuqishme, njė grup vajzash qė u bėnė megayje”, ka thėnė Michelle.

Kėngėtarja po ashtu ka zbuluar se asaj i pėlqen burri i Victoria, David Beckham. “David ėshtė i lezetshėm dhe ka njė shije tė mrekullueshme pėr stil”, ka shtuar William.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Destiny’s Child tė inspirura nga Spice Girls   Tue Aug 18, 2009 5:01 pm

kete e lexova para disa diteve ne nje gazete...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Destiny’s Child tė inspirura nga Spice Girls   Tue Aug 18, 2009 5:41 pm

sot osht i 18-ti /...e kjo esht postuar me 14

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Destiny’s Child tė inspirura nga Spice Girls   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Destiny’s Child tė inspirura nga Spice Girls
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: