ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 horoskopi ditor 14.08.09

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: horoskopi ditor 14.08.09   Fri Aug 14, 2009 3:19 pm

Dashi
Puna: Ju presin shumė angazhime
Shėndeti: Keni nevojė pėr gjumė
Dashuria: Partneri do tė kthehet nė krahėt tuaj
Demi
Puna: Tė gjitha do tė kryhen me sukses
Shėndeti: Largoni yndyrat nga ushqimi
Dashuria: Mbėshteteni partnerin


Binjakėt
Puna: Suksesin mund ta kėrkoni edhe diku tjetėr
Shėndeti: Kokėdhimbje
Dashuria: Mundimi juaj ia ka vlejtur
Gaforrja
Puna: I nevojshėm bashkėpunimi
Shėndeti: Nė pėrmirėsim
Dashuria: Pranoni obligimet


Luani
Puna: Mos e vendosni punėn nė rend tė parė
Shėndeti: Keni nevojė pėr qetėsi
Dashuria: I kushtoni kohė partnerit
Virgjėresha
Puna: Ju presin ditė tė mira
Shėndeti: Probleme me ushqim
Dashuria: Merrni vendimin e duhur


Peshorja
Puna: Ėshtė koha tė kėrkoni mė shumė
Shėndeti: Mos rrini nė ambiente tė mbyllura
Dashuria: Jepni mė shumė
Akrepi
Puna: Jeni tė suksesshėm
Shėndeti: Gjendje e mirė
Dashuria: Mungon diēka nė qasjen tuaj


Shigjetari
Puna: Zbuloni idetė tuaja
Shėndeti: Dhimbje e lehtė barku
Dashuria: Nuk ka ku shkon mė mirė
Bricjapi
Puna: Kujdes me investimet
Shėndeti: Relativisht mirė
Dashuria: Partneri vlerėson atė qė bėni


Ujori
Puna: Vlerėsojeni punėn tuaj
Shėndeti: Shmangni stresin
Dashuria: Ju pret njė aventurė
Peshqit
Puna: Vazhdoni me tė njėjtėn temp
Shėndeti: Pushoni gjatė ditės
Dashuria: Gjėrat po shkojnė mirė

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
horoskopi ditor 14.08.09
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: