ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 +1 Forum Hacked

Shko poshtė 
AutoriMesazh
.eXe
I/E sapoardhur
I/E sapoardhur


Numri i postimeve : 5
Age : 28
Registration date : 13/08/2009

MesazhTitulli: +1 Forum Hacked   Sat Aug 15, 2009 12:57 am

tung tung une jam Floor Nga Serbia nqs Mbrena 24H. userin Mergime nuk e boni admin Hacked o forumi ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blero
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Male Numri i postimeve : 435
Age : 23
Vendndodhja : Pejė/Kosovė
Disponimi i pergjithshem : Se Di Mvaret.!
Registration date : 02/12/2008

MesazhTitulli: Re: +1 Forum Hacked   Sat Aug 15, 2009 11:09 am

hackoje vlla qet forum hallall te koft se ki me pas pun edhe me mu :) se po ta qi at non me serbi e me krrejt @@ ... edhe qat user Mergime ta qi me mergime e me krejt ruju se ne vend te admini e bojm Banned ! ;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.KosovaVB.Com
.eXe
I/E sapoardhur
I/E sapoardhur


Numri i postimeve : 5
Age : 28
Registration date : 13/08/2009

MesazhTitulli: Re: +1 Forum Hacked   Sat Aug 15, 2009 11:11 am

me goj bro shum leht e ki me fol ah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blero
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Male Numri i postimeve : 435
Age : 23
Vendndodhja : Pejė/Kosovė
Disponimi i pergjithshem : Se Di Mvaret.!
Registration date : 02/12/2008

MesazhTitulli: Re: +1 Forum Hacked   Sat Aug 15, 2009 11:13 am

jo jo me goj se boj leht se ma leht e boj live se me goj ;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.KosovaVB.Com
mergime
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 415
Age : 23
Vendndodhja : bujanoc
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento
Registration date : 03/11/2008

MesazhTitulli: Re: +1 Forum Hacked   Sat Aug 15, 2009 1:05 pm

mshilne dyt sekurkush sa ka ja rrasss edhe me hacku e hackojm tane qkaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mergime
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 415
Age : 23
Vendndodhja : bujanoc
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento
Registration date : 03/11/2008

MesazhTitulli: Re: +1 Forum Hacked   Sat Aug 15, 2009 1:06 pm

bile nahsta kejt forumet qai kini kemi me i hackuuu se na te SERBIS qysi hackera jemii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mergime
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 415
Age : 23
Vendndodhja : bujanoc
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento
Registration date : 03/11/2008

MesazhTitulli: Re: +1 Forum Hacked   Sat Aug 15, 2009 1:07 pm

mshilne dyt sekurkush sa ka ja rrasss edhe me hacku e hackojm tane qkaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
.eXe
I/E sapoardhur
I/E sapoardhur


Numri i postimeve : 5
Age : 28
Registration date : 13/08/2009

MesazhTitulli: Re: +1 Forum Hacked   Sat Aug 15, 2009 1:10 pm

edhe jo qe po dojm me u bo admin ose najj seeenn po veq qee per qef po dojm me hackuu se i kemi fourmet e tonaa e jo qisoo forumaaa phpbb
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blero
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Male Numri i postimeve : 435
Age : 23
Vendndodhja : Pejė/Kosovė
Disponimi i pergjithshem : Se Di Mvaret.!
Registration date : 02/12/2008

MesazhTitulli: Re: +1 Forum Hacked   Sat Aug 15, 2009 1:38 pm

hmm ..stafi pak i dobt osht qe jon krejt femna duhet me kon djem per me kon stafi i fort .. nejse pun e juvja osht boni qka te doni forumi jem nuk osht d:

PS: as grad nuk kom haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.KosovaVB.Com
mergime
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 415
Age : 23
Vendndodhja : bujanoc
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento
Registration date : 03/11/2008

MesazhTitulli: Re: +1 Forum Hacked   Sat Aug 15, 2009 1:45 pm

ahaa aniii deee se dii unee shti femra djem edhe un jam femer poo shtii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Serafina..
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1050
Age : 21
Vendndodhja : en foro de florencia bertotti mas lindo....
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento un enorme dragon todos de flor
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 11/06/2009

MesazhTitulli: Re: +1 Forum Hacked   Sat Aug 15, 2009 2:39 pm

un nuk mendoj ashtu sikur ti merigime nuk duhet ta hackoni forumit me te mire te florit ne kosove dhe qe eshte i nje vajze shume te mir tines

nuk mendoj ashtu une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mergime
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 415
Age : 23
Vendndodhja : bujanoc
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento
Registration date : 03/11/2008

MesazhTitulli: Re: +1 Forum Hacked   Sat Aug 15, 2009 2:44 pm

eyy sarafin mfal skesh tu e hackuu por ky. the crossy shum po matoke qe po dikeee ...per qiket ja nisem pse me shajti mu edhe kusherinin se e di qe tina qeshte vajze e mire edhe na ka ndihmuuu te gjitheve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: +1 Forum Hacked   Tue Aug 18, 2009 9:08 pm

Hey o njerez qka vendoset per fatin e ketoj forumi!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: +1 Forum Hacked   Wed Aug 19, 2009 12:19 am

ju lutem nderpritni luften..eXe e dim qe serbia dhe ks -i kan punt shum keq po lenani forumin rehat..jo luft po paqe..ju lutemi..rrini si antar ...e jo hackera..

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
mergime
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 415
Age : 23
Vendndodhja : bujanoc
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento
Registration date : 03/11/2008

MesazhTitulli: Re: +1 Forum Hacked   Wed Aug 19, 2009 12:52 am

gagagag mir e keni vajza lene ket tem harrone knaqunuu me fourmi se palidhjee tina gjethh ket pun e ka bere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: +1 Forum Hacked   Wed Aug 19, 2009 12:20 pm

ok mergime ..shpresoj qe edhe exe te pajtohet me kete..!

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 24
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: +1 Forum Hacked   Wed Aug 19, 2009 3:15 pm

hey a ka fillu lufta e 3 boterore a qka forumi shum i mir shpresoj qe te mos hackohet prej ketyre hackerave te fort hahahahhahahaha sidomos nga serbia sa shum e urrej serbin me dit qe krejt aktoret me te famshem shkojne ne serbi une nuk shkoj hahahhaa ..tung tung te gjithve .... paqe paqe vetem paqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Serafina..
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1050
Age : 21
Vendndodhja : en foro de florencia bertotti mas lindo....
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento un enorme dragon todos de flor
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 11/06/2009

MesazhTitulli: Re: +1 Forum Hacked   Wed Aug 19, 2009 8:19 pm

pajtohem me ty lussi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: +1 Forum Hacked   Wed Aug 19, 2009 8:38 pm

Edhe une natyrisht...
Me vjen mire qe nuk pe hackoni forumin edhe po na leni mu knaq edhe me tej...jejeje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mergime
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 415
Age : 23
Vendndodhja : bujanoc
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento
Registration date : 03/11/2008

MesazhTitulli: Re: +1 Forum Hacked   Wed Aug 19, 2009 9:10 pm

ahaaa skam faj une pse ju e urreni Serbin aa se sen ne shqiptaret sju kemii bere keshtu qe libona edhe exe pajtohet patjeter edhe me na urrjet ju neve mundenii kurkush sju ndalon se na dbimi ne zor perkosoven
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 24
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: +1 Forum Hacked   Thu Aug 20, 2009 1:29 am

ok po une nuk po te kuproj mergime ti a je shqiptare a serbe se nese je shqiptare pse je kunder kosoves e nese je serbe atehere qysh din me fol shqip ti spo kuptoj a mundesh me me tregu saktesisht se prej nga je
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
mergime
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 415
Age : 23
Vendndodhja : bujanoc
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento
Registration date : 03/11/2008

MesazhTitulli: Re: +1 Forum Hacked   Thu Aug 20, 2009 4:01 pm

na shqiptaret lussi ku jetojm aj vend eshte i kosoves por serbia e ka mar kishe i veti se shqiptaret nuk jetojn ne beograd por ne komunen e presheves dhe bujanocit e keshtu qe ne jemii ne serbi sepse serbet e kan mar vendin ton edhe e kan bo serbi e qishtu edhe ju qysh mendoni qe serbet neve na bojn qmos sa e vertet sepse kam un shoqnii serb edhe i njohhh se qkaa jan ne folim shqip por kur te shkojm p.sh me ndreq pasaport apo naj sen duhet serbisht me fol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 24
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: +1 Forum Hacked   Thu Aug 20, 2009 11:13 pm

aha dmth ti je shqiptare e pse je kunder kosoves
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Flaka
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 96
Age : 23
Registration date : 08/12/2008

MesazhTitulli: Re: +1 Forum Hacked   Thu Aug 20, 2009 11:24 pm

Une nuk po kuptoj pse i ka punt keq serbia me kosoven ju duheni te jeni ne luft gjithashtu po a jeni bre krejt shqiptarrrrr qysh po muni me thon qashtu ju jetoni atje po jeni shqiptar a po jo?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mergime
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 415
Age : 23
Vendndodhja : bujanoc
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento
Registration date : 03/11/2008

MesazhTitulli: Re: +1 Forum Hacked   Thu Aug 20, 2009 11:34 pm

normal qe jemii shqiptare por kur nje njeri rritet ne nje vend normal qe e do qat vend se vendlindje e kaa por sdo me thon qe kosoven ne nuk e dojm edhe kunder kosoves sjemi ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: +1 Forum Hacked   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
+1 Forum Hacked
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marifetet qė pėrdorin femrat pė tė manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisė
» Idriz Morina:Seksualiteti nė Universitet
» Early Intervention Program( Nderhyrje e Menjehershme)
» AGIM GASHI - DRIDHE - DRIDHE MOJ KALLASHKĖ

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: