ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 keng dashurie

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Aurora
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 277
Age : 21
Vendndodhja : nga nje vend i bukur
Kenget e preferuara te Floricientes? : "TE SIENTO" " MI VESTIDO AZUL " " Y ASI SERA" "DELFINA" "PORQUE" "KIKIRIKI" .."hay un cuento"
Disponimi i pergjithshem : NGANJEHERE E LUMTUR,NERVOZE POR EDHE E MERZITUR
Registration date : 14/08/2009

MesazhTitulli: keng dashurie   Sat Aug 15, 2009 3:01 pm

ndryshe nga te tjerat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Aurora
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 277
Age : 21
Vendndodhja : nga nje vend i bukur
Kenget e preferuara te Floricientes? : "TE SIENTO" " MI VESTIDO AZUL " " Y ASI SERA" "DELFINA" "PORQUE" "KIKIRIKI" .."hay un cuento"
Disponimi i pergjithshem : NGANJEHERE E LUMTUR,NERVOZE POR EDHE E MERZITUR
Registration date : 14/08/2009

MesazhTitulli: Re: keng dashurie   Sat Aug 15, 2009 3:17 pm

DASHURI E PAVDEKSHEME

kur te vin ditet e veshtira a dot jesh ti tek une a dot ikesh ti larg meje dhe me mu me sdo te kesh pun a dot jesh sinqert me mua sikur un qe jam me ty a dot shkosh ti rruges tende dhe me sdo te shoh me sy jeta pa ty nuk eshte jete nuk ka vleft me jetu per ty ne vend kisha vdek po qka dot beje ti pa mu a dot ishe ti larg meje a dot qajshe ti per mu a dot gjeje dashni tjeter dashnin tem me zavendsu ditet tona a dot kujtohen ne zemer ti a i kishe majt qastet te lumtura me mua por dhe qaste kur ke qajt me vjen keq per ato qaste sot e di qe kam gabu nga ti vdekja smund tme ndan se ZOTI e din se sa te duu. dua tjesh mami i fmive tmi syt e tu dhe krejt ti ken dua krejt te perngjajn ty veq ta ken mbiemrin tem tua te jem gjithmon i yti dhe ti tjesh gjithmon me mu edhe ne ditet e veshtira do ti fshij une lot e tu veq nje puthje nje buzqeshje veq nje fjal nga goja jote per ty behem terrorrist dhe si lo qetsi ksaj bote tjerat femra xhelojzojn dojn me i nxjerr krejt flokt e sy se me ma dhan krejt dynjan prap se prap dot marr veq ty< kur te vin ditet e e veshtira a dot jesh ti tek un a dot ikesh ti larg meje dhe me mu me sdo te kesh pun a dot jesh sinqert me mua sikur une qe jam me ty a dot shkosh ti rruges tende dhe me sdo te shoh me sy po te isha une hena do te ndriqoja veq per ty ne qdo nat ne dhomen tende ne dritare do te vi po te isha une dielli do te ngrohja vetem ty do te zbritja une nga qielli qe ti puthi ata sy kur te vin ditet e veshtira a dot jesh ti tek un a dot ishe ti larg meje dhe me mu me sdo te kesh pun a dot jesh sinqert me mua sikur un qe jam me ty a dot shkos ti rruges tende dhe me sdo te shoh me sy dhe me sdo te shoh me syyyyyyyyyyyyyyyy.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: keng dashurie   Mon Aug 17, 2009 1:33 am

gjithqka ndodhi
dhe vazhdon
por kjo dashurii
sot po perfundon..

gjithqka mbarooi
me nuk ka fjal
se dashuria jon
esht pafat...

te dua..te desha
por asgje me nuk ndjej
nje betim berem
por nuk e mbajtem hiq..
as un e as ti
nuk u munduam
qe ta bejm te dy,...te dyy....
por e lam ..shkoi e humbi
e tani perseri..me kerkon
por kot e ki..

reff.:
ste dua me..me harro
gjithqka ka mbetur e kaluar,shko
shko perseri ,ku ishe
se tani qdo gje perfundoi .....
iiii....
pergjithmooooooooooooooooooooooooooooon

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: keng dashurie   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
keng dashurie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skender Korēa: Trajektore dashurie
» Fadil Demaku: Demokracia primitive kosovare; O loptė e mia ma t'mirat n'katun
» Ora e dashurisė
» VLLASOVA MUSTA:TINGUJ ZEMRE , TIK - TAK - E DASHURIE
» VIKTORIA XHAKO - SONET DASHURIE - Poezi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: