ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 La traicion?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: La traicion?   Fri Oct 31, 2008 4:49 am

A po ju pelqen?
qmendim keni per hugon?


o mu shume bre..hugo me soledadin po me pelqejn teper.......shyqyr manfund ni serial i mire mas florit..

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
Zana-Flor
I/E sapoardhur
I/E sapoardhur
avatar

Female Numri i postimeve : 18
Age : 23
Vendndodhja : Peja
Kenget e preferuara te Floricientes? : Tic Tac,1,2,3 Floricienta open
Disponimi i pergjithshem : Duke Qeshur Gjithmon.....
Registration date : 30/10/2008

MesazhTitulli: Re: La traicion?   Fri Oct 31, 2008 11:04 am

valla po
hugo eshte nje aktor shum i mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hsm-albanians.forumotion.com
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: La traicion?   Sun Dec 28, 2008 3:37 pm

hugo esht nr.1 me soledadin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
alimonito
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 21
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: La traicion?   Tue Dec 30, 2008 11:34 pm

hugo esht shum i mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: La traicion?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
La traicion?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: