ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Kafeja e tepruar shkakton kokėdhembje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Kafeja e tepruar shkakton kokėdhembje   Mon Aug 17, 2009 12:06 am

Personat tė cilėt ēdo ditė konsumojnė sasi tė mėdha tė kofeinės, veēanėrisht nga kafeja, kanė rrezik mė tė madh pėr tė vuajtur nga kokėdhembja e kohėpaskohshme.
Te ky pėrfundimi ėshtė arritur pas njė studimi nė tė cilin kanė marrė pjesė 50 mijė njerėz, dhe ėshtė vėrejtur se pirėsit e tepėrt tė kafesė vuajnė mė shpesh krahasuar me ata qė e konsumojnė atė mė me kontroll.

Edhe pse shkaktari i dhembjes sė kokės nuk ėshtė i qartė, autorėt e studimit i kėshillojnė personat qė preken nga kjo, tė ulin sasinė e kofeinės ditore tė konsumuar

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kafeja e tepruar shkakton kokėdhembje   Mon Aug 17, 2009 5:34 pm

okey shume thnxxx
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kafeja e tepruar shkakton kokėdhembje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: