ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 horoskopi ditor 17.08.09

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: horoskopi ditor 17.08.09   Mon Aug 17, 2009 12:30 pm

Dashi
Puna: Duhet t’i pėrshtateni ambientit
Shėndeti: Probleme me kokėdhembje
Dashuria: Mos i harroni premtimet
Demi
Puna: Duhet tė pėrmirėsoheni
Shėndeti: Mos e teproni me ushqim
Dashuria: Mos nxitoni me fjalė


Binjakėt
Puna: Probleme tė mundshme financiare
Shėndeti: Gjendje e ndryshueshme
Dashuria: E keni harmoninė e duhur
Gaforrja
Puna: Kėrkohet mė shumė angazhim
Shėndeti: Konsumoni lėngje mė shumė
Dashuria: Jeni tė etur pėr ndryshime


Luani
Puna: Kėrkoni bashkėpunim nė punė
Shėndeti: Kujdes nga ftohja
Dashuria: Ndjenjat tuaja janė shtuar
Virgjėresha
Puna: Mos e lėshoni rastin e tashėm
Shėndeti: Gjendje e ndryshueshme
Dashuria: Gjendje relativisht e qetė


Peshorja
Puna: Analizojeni situatėn mė mirė
Shėndeti: Keni mungesė energjie
Dashuria: Kaloni prej fjalėve nė vepra
Akrepi
Puna: Duhet t’u pėrmbaheni afateve
Shėndeti: Pa probleme tė theksuara
Dashuria: Jeni nė kėrkim tė aventurave


Shigjetari
Puna: Duhet tė jeni mė tė pėrkushtuar
Shėndeti: Probleme me kokėdhembje
Dashuria: Raporti juaj ėshtė nė nivel
Bricjapi
Puna: E keni kuptuar strategjinė
Shėndeti: Probleme me gjymtyrėt
Dashuria: Tregoni pėrkushtim tė duhur


Ujori
Puna: Raportet nė punė janė tė ndera
Shėndeti: Keni nevojė pėr rekreacion
Dashuria: Pėrmirėsim i raporteve
Peshqit
Puna: Mos u dorėzoni para sfidave
Shėndeti: Gjendje relativisht stabile
Dashuria: Nuk dorėzoheni lehtė

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Serafina..
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1050
Age : 21
Vendndodhja : en foro de florencia bertotti mas lindo....
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento un enorme dragon todos de flor
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 11/06/2009

MesazhTitulli: Re: horoskopi ditor 17.08.09   Fri Aug 21, 2009 1:42 pm

flm...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: horoskopi ditor 17.08.09   Fri Aug 28, 2009 12:25 pm

spssss

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: horoskopi ditor 17.08.09   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
horoskopi ditor 17.08.09
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: