ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Ditelindja e Christopher Uckermann(Diegos te Rebelde) perkthim by Sela

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Ditelindja e Christopher Uckermann(Diegos te Rebelde) perkthim by Sela   Fri Oct 31, 2008 3:03 pm

CIUDAD DE MÉXICO, México, oct. 21, 2008.- Christopher Uckermann celebrarį su śltimo cumpleańos siendo parte de RBD al lado de su familia, amigos y sus grandes hermanos Anahķ, Poncho, Christian, Dulce Marķa y Maite Perroni.

Ne Meksik me daten 21.Tetor.2008,Christopher Uckermann (Diego)e ka festuar ditelindjen e fundit duke qen pjes e Rbd-s,me famljen e tij,shoket dhe "vellezrit" e tij Anahi,Poncho, Christian, Dulce Marķa y Maite Perroni
Diego ka mbushur 22 vjet
Ja urojm edhe ne Ditelindjen..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ditelindja e Christopher Uckermann(Diegos te Rebelde) perkthim by Sela   Mon Nov 03, 2008 10:23 am

ok elena grasias per info.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ditelindja e Christopher Uckermann(Diegos te Rebelde) perkthim by Sela   Tue Nov 04, 2008 3:15 pm

nada...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ditelindja e Christopher Uckermann(Diegos te Rebelde) perkthim by Sela   Tue Nov 04, 2008 5:57 pm

urime diego..

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ditelindja e Christopher Uckermann(Diegos te Rebelde) perkthim by Sela   Tue Nov 04, 2008 6:41 pm

si felicitaciones
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alimonito
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 21
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Ditelindja e Christopher Uckermann(Diegos te Rebelde) perkthim by Sela   Wed Jan 07, 2009 2:11 am

graciasss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ditelindja e Christopher Uckermann(Diegos te Rebelde) perkthim by Sela   Thu May 07, 2009 10:18 pm

flm per infon!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ditelindja e Christopher Uckermann(Diegos te Rebelde) perkthim by Sela   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ditelindja e Christopher Uckermann(Diegos te Rebelde) perkthim by Sela
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: