ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Pitt nuk do tė luajė nė ‘Sherlock Holmes’

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Pitt nuk do tė luajė nė ‘Sherlock Holmes’   Tue Aug 18, 2009 4:29 pm

Aktori Brad Pitt nuk do tė luajė nė filmin “Sherlock Holmes” nė njė tė ardhme tė shpejtė, pavarėsisht raporteve se ai ka dashur tė shpėtojė filmin e mikut tė tij tė Guy Ritchie.
Sipas mediave britanike, aktorėt e filmit Robert Downey Jr. dhe Jude Law janė ftuar sėrish nė Londėr pėr tė rifilluar xhirimet me Pitt, por bosėt e filmave kanė mohuar gjithēka.

Duke i quajtur tregimet ‘plotėsisht tė sakta’ zėdhėnėsi i filmit ka thėnė, “Brad Pitt nuk do t’i bashkohet listės sė aktorėve tė ‘Sherlock Holmes’ dhe jemi tėrėsisht tė kėnaqur me produksionin e filmit. Siē ėshtė planifikuar, ai do tė lėshohet nė ditėn e Krishtlindjes, 2009”.

“Pėr tė kompletuar filmin, ne kemi caktuar disa ditė xhirime pėr tė pėrmbyllur disa skena plotėsuese dhe disa elemente tė efekteve vizuale”, ka shtuar mė tej zėdhėnėsi.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Pitt nuk do tė luajė nė ‘Sherlock Holmes’   Tue Aug 18, 2009 4:48 pm

okey,...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pitt nuk do tė luajė nė ‘Sherlock Holmes’
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: