ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Tevez dėshiron tė bashkėpunojė me Oasis

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Tevez dėshiron tė bashkėpunojė me Oasis   Tue Aug 18, 2009 4:30 pm

Ylli i futbollit, Carlos Tevez, dėshiron tė realizojė njė bashkėpunim nė mes bendit tė tij Piola Vago me yjet e grupit ‘Oasis’, Liam dhe Noel Gallagher.
Sulmuesi ka njė grup tė muzikės latine, ku kėndon sė bashku me vėllain e tij, Diego, dhe ėshtė shprehur i gatshėm tė bashkėpunojė me grupin britanik tė rokut.

“I njoh Oasis shumė mirė. Ėshtė vėshtirė tė jetosh nė Manchester pėr dy vite dhe tė mos i njohėsh kush janė ata, plus ata janė shumė mirė tė njohur edhe nė Argjentinė”, ka thėnė Tevez.

“Muzika e tyre mund tė jetė ca mė ndryshe nga Piola Vago, por nė njė aspekt tjetėr jemi tė ngjashėm, ata kanė Noel dhe Liam dhe ne jemi unė dhe Diego (vėllai i Carlos), andaj mund tė themi se ne jemi njė version latin i Oasis!”.

“Ata mund tė na mėsojnė disa gjėra dhe ne mund t’i mėsojmė ata se si tė vallėzojnė latino, mendoj se do tė ishte shumė kėnaqėsi. Muzika ėshtė diēka ku dua tė jap mė shumė kohė pas futbollit, andaj do tė ishte shkėlqyeshėm tė luajmė me mė tė mirėt”.

“Ne kemi njė zė mė ndryshe nga ajo me ēfarė janė mėsuar njerėzit nė Angli, por duhet definitivisht tė na jepni njė rast. Mund ta pėlqeni”, ka shtuar Tevez.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Tevez dėshiron tė bashkėpunojė me Oasis   Tue Aug 18, 2009 4:48 pm

okey thnx
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Tevez dėshiron tė bashkėpunojė me Oasis
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Spiunėt dhe bashkėpunėtorėt e diktaturės, mos lejohen as nė media
» Prishtinė: Vritet Diana Kastrati nga ish-bashkėshorti
» Fiqri Shahinllari:Thanas Floqi-Bashkėpuntor i Qemalit,jurist, mėses...
» Pango: Skandali seksual, skemė e Top Channel nė bashkėpunim me opozitėn
» Flet Hasan Zeneli, bashkėluftuar i Zahir Pajazitit (5)[/

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: