ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Tregoni qe edhe ne te jemi aktiv............

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 21
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Tregoni qe edhe ne te jemi aktiv............   Fri Oct 31, 2008 3:11 pm

Un kisha propuzuar qe te gjith qe din ndojne web apo foro te florit rbd-s.....etj te na tregoj qe te hym edhe ne.
:lol!: :lol!:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 21
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni qe edhe ne te jemi aktiv............   Fri Oct 31, 2008 3:28 pm

Un i di disa:
www.rbd.com.mx
www.rbd.com.ro
www.anahigiovanna.net
www.diegoweb.fanatic.bz
Keto te gjitha jan per Rbd
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 21
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni qe edhe ne te jemi aktiv............   Fri Oct 31, 2008 3:32 pm

estas son las foros por La Diosa FLOR:
www.floricienta.com
www.floricienta.com.ar
www.floricienta.com.uy
www.floricienta.fr
www.floricienta-kosovo.tk
si dhe www.floricientaks.co.nr ma i miri hhehhehehhee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
egzona stefano
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
avatar

Numri i postimeve : 1869
Age : 22
Vendndodhja : prishtin
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon y te siento
Disponimi i pergjithshem : siemper alegra con sonrisa
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni qe edhe ne te jemi aktiv............   Fri Oct 31, 2008 3:39 pm

shum mir kur te gjej edhe juve dotjua postoj ne foroo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.stefano-malena.forumotion.com
alimonito
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 21
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni qe edhe ne te jemi aktiv............   Thu Jan 01, 2009 12:55 am

un nuk hi ne as nje vetem ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 20
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni qe edhe ne te jemi aktiv............   Thu May 07, 2009 10:41 pm

kur te gjej ju tregoj po shikoj nje here tjeter
ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 20
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni qe edhe ne te jemi aktiv............   Fri May 15, 2009 9:55 pm

ja disa

Www.floricienta.it
www.floricienta.com.ar
www.floricienta.co.uk
www.floricienta.net
www.floricienta-lejeu.com
www.floricienya.es
www.floricienta.co
www.floricienta.com
.... ja disa nga ato qe ie di une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Tregoni qe edhe ne te jemi aktiv............   Sun Jun 21, 2009 2:51 am

spo di valla ..spom kujtohen se veq ktu hi ma shpesh

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Tregoni qe edhe ne te jemi aktiv............   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Tregoni qe edhe ne te jemi aktiv............
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hoxha: Ne pranojmė edhe tė vritemi, por edhe tė vrasim. Ne jemi pro Xhihadit
» Selim Hasanaj: C'farė ishim dikur e c'farė jemi sot, por dhe c'farė do jemi nesėr
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skėnderbeu edhe pėr se vdekuri po i tremb armiqtė!
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Teuta ishte mbretėreshė ilire, ajo mėkėmbėsoi tė shoqin, Agronin, nė vitin 231 p.e.s.(A i ngjan edhe Presidentja e re e Kosovės Mbretreshės sonė)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: