ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Gruaja nga Nigeria gėlltitė njė kilogram kokainė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Gruaja nga Nigeria gėlltitė njė kilogram kokainė   Tue Aug 18, 2009 4:32 pm

Policia hungareze ka arrestuar nė aeroportin e Budapestit njė grua tė moshuar nigeriane, e cila ka tentuar tė kontrabandojė pothuajse njė kilogram kokainė, tė cilėn e kishte gėlltitur.
Zėdhėnėsi i policisė i ka thėnė agjencisė hungareze MTI se gruaja kishte ardhur nga Holanda.

Pas kontrollit, ajo u ėshtė bėrė e dyshimtė doganierėve, tė cilėt i kanė thėnė se duhet t’i nėnshtrohet skanimit. Skaneri ka dėshmuar se ajo kishte gėlltitur 83 kapsula nė tė cilat nė pėrgjithėsi ishin 926 gramė kokainė dhe amfetaminė, shkruajnė sot agjencitė e lajmeve.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Gruaja nga Nigeria gėlltitė njė kilogram kokainė   Wed Aug 19, 2009 9:36 pm

ok zot gjithqka ndosh ne kete bote..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gruaja nga Nigeria gėlltitė njė kilogram kokainė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kėnd prej politikanėve e sundon gruaja, kush e ka amvise e kush Miss? (Foto)
» Gruaja e Tuk Jakovės: Fjalia pėr tė cilėn Enver Hoxha urdhėroi zhdukjen e tim shoqi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: