ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 mendoni per :S:S:S:

Shko poshtė 
AutoriMesazh
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: mendoni per :S:S:S:   Tue Aug 18, 2009 11:04 pm

ne shkollen time gjithmone e kam pare nje djalosh te vogel 7 vjeqar pasi qe e kam pasur orarin e njejte me femijet e klasave me te vogla te gjithe e kan pare ate djale pasi qe i ka floket e gjata mendoj qe me te gjatat ne shkolle pasi qe te gjithe i kane te shkurtera ai quhet blendi mirepo nuk besoja qe do ta shihja edhe gjate pushimeve verore mirepo ja qe e pash tek mjeku pasi qe une isha per ti kontrolluar dhembet dhe e pash perseri ai kishte shkuar aty pasi qe kishte tumor nuk mund ta besoj qe ai ka tumor shpresoj qe te behet sa me mir .........good blees him ......... .

ME FALNI PER TEMEN POR DUAA QE TUA DEDIOJ NJE KENGE TE GJITHE FEMIJEVE

GJITHMONE E KAM DITUR QE FEMIJET JANE ENGJUJ
ATA JANE AQ TE VEGJEL DHE SHUME TE SJELLSHEM
PSE KJO BOTE ESHTE KESHTU
PSE ATA NUK MUND TE RRIN ME NE KETU
SHPRESOJ QE KJO KENGE NGA JU TE KENDOHET
SEPSE KJO KENGE ESHTE PER ZEMRAT QE GJITHMONE LENDOHEN
PSE ATA LARGOHEN KAQ SHPEJTE
PSE ATA E KANE JETEN KAQ TE VESHTIRE
PSE JETA E TYRE ESHTE KAQ E NXIRE
NUK MUND TA KUPTOJ QE GJITHE KETA NJEREZ VDESIN PER QDO DITE
MUNDOHEM TA HARROJ POR PATJETER DUHET TAKUJTOJ
QE TE TJEREVE TUA SHPJEGOJ HISTORITE E DHIMBSHME QE GJITHMONE I DEGJOJ.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni per :S:S:S:   Wed Aug 19, 2009 12:48 am

inshallah Allahu ia shpeton jeten,inshallah e lejon te jetoj edhe me gjate..Nese do Zoti tia sheroj semundjen..Me vjen shum keq lussi..por me premton qe do na tregosh se qfar ndodhi me te?!...je vertet e ndieshme lussi..inshallah sherohet!

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: mendoni per :S:S:S:   Wed Aug 19, 2009 11:45 am

po do tju tregoj shpresoj qe te sherohet eshte kaq i vogel vetem sa e ka perfunduar klasen e 1 smund ta besoj S:S::S:S:S::S:S:S:S:SS::S:SS::S:S:S:S:S:S:S:S::S:S:S.....kurr nuk kam menduar per kete semunje mirepo kur degjon per dike qe e njef te ben te mendosh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: mendoni per :S:S:S:   Wed Aug 19, 2009 1:39 pm

PS: FLM LIBONA PER KOMENTET AMIGA JE SHOQJA ME E MIRE NE FORUM NUK KAM MUNDUR TE NJOFTOHEM ME TJERAT ME MIRE PERPOS ME TINEN DHE EDONEN POR BESOJ QE EDHE ATO TJERAT JANE SHOQE SHUM TE MIRA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni per :S:S:S:   Wed Aug 19, 2009 8:57 pm

vertet me emocionove shume lussi
nuk eshte e drejte femijet e vegjel qe kan shpirtin sikur nje engjell nuk munden te jetojne gjate nga keto semundje te mallkuara qe vrasin per qdo dite...

Shume e mire kenga
I deshiroj sherim Blendit...
Dhe te gjithe femijeve te tjere ne mbare boten...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: mendoni per :S:S:S:   Thu Aug 20, 2009 1:06 am

edhe une gjithashtu i deshiroj sherim te gjithe femijeve te botes dhe te jetojne sa me te lumtur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: mendoni per :S:S:S:   Thu Aug 20, 2009 2:48 pm

SHPRESOJ QE NJEHERE E PERGJITHMONE JETEN TA JETOJNE SI DUHET E JO VETEM ME VUAJTJE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: mendoni per :S:S:S:   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mendoni per :S:S:S:
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: