ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Nata e parė e martesės, nė burg

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Nata e parė e martesės, nė burg   Wed Aug 19, 2009 4:14 pm

Nata e parė e martesės, nė burg
Njė ēift i ri britanik, nė vend tė krevatit tė pėrbashkėt, natėn e parė tė martesės sė tyre e kanė kaluar prapa grilave tė burgut.
Harry e Claire Arnold janė arrestuar nė ditėn e kurorėzimit tė tyre pėr shkak tė dehjes. Bashkėshortėt e rinj e kanė festuar kurorėzimin e tyre nė prani tė miqve dhe familjes nė njė klub para se tė shkonin pėr “ushqimin e parė martesor” nė njė lokal tė afėrm.

Mirėpo krejt ka filluar tė shkoj mbrapsht kur njė roje nė stacionin e autobusit e ka lutur ēiftin, i cili po priste autobusin pėr t’u kthyer nė shtėpi, qė tė shuajnė cigaret e tyre dhe ata kanė rezistuar.

Pas pak kohe, nė vend tė ngjarjes ka arritur edhe policia, e cila e ka arrestuar Harryn 43 vjeēar dhe Clairen 34-vjeēare, si dhe i ka dėrguar nė stacion lokal policor nė Durham.

Tė porsamartuarve nuk u ka pėlqyer aspak kjo punė.

“Kam qarė prej loēkės sė shpirtit”, shkurtimisht e ka komentuar rastin e porsamartuara zonja Arnold.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Nata e parė e martesės, nė burg   Wed Aug 19, 2009 8:54 pm

flm libon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: Nata e parė e martesės, nė burg   Thu Aug 20, 2009 2:11 pm

sa keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nata e parė e martesės, nė burg   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nata e parė e martesės, nė burg
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Drita Fejza:DITA MĖ ĖSHTĖ PAK NATA SHUM E GJATĖ...
» Krimet e komunizmit / Bilbil Klosi, gjykatėsi komunist qė dha shekuj burg dhe u mori jetėn qindra antikomunistėve
» Nazim Bllaca u dėnua me 4.5 vjet burg

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: